Arhiva odigranih događaja

Datum i vrijeme Događaj Rezultat Teren
9.8.2020. 17:30 Hoblaj M. - Hrzenjak K. 1
8.8.2020. 10:30 Lebar - Maletić 1
8.8.2020. 8:30 Šilec 8:30-10:30h 2
7.8.2020. 18:00 Nika - Sara - Marko - Josip 1
4.8.2020. 16:30 Sobočan - Hoblaj 1
4.8.2020. 7:00 Tenis škola 7-10h 2
4.8.2020. 7:00 Tenis škola 7-10h 1
3.8.2020. 7:00 Tenis škola 7-13h 1
2.8.2020. 8:00 Šilec 08-10h 2
2.8.2020. 7:00 Pahor- Trkulja .M-cup 1
1.8.2020. 19:00 Hrženjak K. - Hoblaj M. 1
1.8.2020. 9:00 Šilec 09-11h 2
31.7.2020. 10:00 Puric 1
31.7.2020. 8:30 Makovec M. - Novak E. 2
31.7.2020. 7:00 Tenis škola 7-9h 1
30.7.2020. 17:00 Turk D.-Hrženjak B.M/L 1
30.7.2020. 16:30 Tenis škola - 16:30 -17:30h 2
30.7.2020. 11:00 Tenis škola 11-12h 1
30.7.2020. 10:00 Tenis škola 10-12h 2
29.7.2020. 17:00 Mini turnir Punčec vs Sv. Martin(17-20) 2
29.7.2020. 17:00 Mini turnir Punčec vs Sv. Martin(17-20) 1
28.7.2020. 11:00 Tenis škola 11-12h 1
28.7.2020. 10:00 Tenis škola 10-12h 2
28.7.2020. 9:00 Hrženjak D. - Hrženjak K. 1
27.7.2020. 18:45 Vuković N. - Kurspahić I. ML 1
27.7.2020. 18:30 Makovec -Hoblaj 2
27.7.2020. 16:00 Turk-Škvorc M/L 1
27.7.2020. 7:00 Tenis škola 7-11:30h 1
26.7.2020. 8:00 Lebar 8-10h 2
25.7.2020. 14:00 Turk D.-Hrženjak B. 2
25.7.2020. 10:00 Lebar 10-12h 2
25.7.2020. 10:00 Makovec M. - Petek L. 1
25.7.2020. 8:00 Tenis škola 8-10h 1
24.7.2020. 19:00 Vukovic N. - Oletic N. ML 2
24.7.2020. 19:00 Vukovic N. - Oletic N. ML 2
24.7.2020. 18:00 Rihtarec 1
24.7.2020. 17:30 Vuković N. - Oletić N. 2
23.7.2020. 19:00 Vuković N. - Novak D. ML 1
23.7.2020. 18:00 Lorinc M. :Sobočan D. 2
23.7.2020. 17:30 Tenis škola - 17:30-18:30h 1
23.7.2020. 13:00 Tenis škola 13-14h 1
23.7.2020. 13:00 Tenis škola 13-14h 2
23.7.2020. 8:45 Oletić V. - Turk L. 2
23.7.2020. 8:45 Oletić Ž. - Turk M. 1
22.7.2020. 18:00 Hoblaj M. - Hrženjak K. 1
22.7.2020. 17:00 Edo : Sobočan D. 2
22.7.2020. 16:00 Tenis škola 16-17h 1
22.7.2020. 13:00 Tenis škola 13-15h 1
22.7.2020. 13:00 Tenis škola 13-15h 2
21.7.2020. 18:00 Makovec parovi 1
21.7.2020. 16:30 Hrženjak K. - Vuković N. ML 2
21.7.2020. 8:00 Makovec D. - Turk M. 1
21.7.2020. 8:00 Makovec M. - Turk L. 2
20.7.2020. 18:00 Hrženjak K. - Oletić N. ML 1
20.7.2020. 18:00 Lovro O. - Oletić V. 2
20.7.2020. 8:00 Novak E. - Turk L 1
19.7.2020. 8:00 Turk D.- Škvorc K. M/l 2
18.7.2020. 16:00 Trkulja-Lorinc 1
17.7.2020. 19:00 Makovec M. - Petek L. 2
17.7.2020. 18:00 RihtarecL Končić K ML 1
16.7.2020. 18:30 Tenis škola 18:30-20:30h 1
16.7.2020. 18:30 Makovec K. 2
16.7.2020. 9:00 Novak E. - Turk L. 1
16.7.2020. 7:30 Tenis škola 7:30-8:30h 1
16.7.2020. 7:30 Tenis škola 7:30-8:30 2
15.7.2020. 17:00 Tenis škola 17-21h 1
15.7.2020. 7:00 Tenis škola 7-9h 1
14.7.2020. 18:00 RihtarecL NovakJ ML 1
14.7.2020. 18:00 Turk D.- Galović A. M/l 2
13.7.2020. 19:00 Igor K. - Nikola O. 2
13.7.2020. 18:00 Hrženjak - Hoblaj 1
13.7.2020. 9:45 Sakač - Alen 1
12.7.2020. 10:30 Meri 2
12.7.2020. 7:30 Trkulja : Sobočan 2
11.7.2020. 15:00 Puntigamer cup (15-21h) 1
11.7.2020. 15:00 Puntigamer cup (15-21h) 2
11.7.2020. 9:15 Vuković N. - Flac M. 1
11.7.2020. 8:00 Makovec D. - Turk M. 2
10.7.2020. 19:00 Novak D. - Oletić N. ML 1
10.7.2020. 18:30 N.Sobočan-J.Novak m.l. 2
10.7.2020. 8:00 Lebar 1
10.7.2020. 8:00 Lisjak-Novinscak 2
9.7.2020. 17:30 Sobočan - Hoblaj 1
9.7.2020. 16:00 Tenis škola 16-21h 2
8.7.2020. 18:00 Oletić Ž. - Turk M. 2
8.7.2020. 16:00 Tenis škola 16-21h 1
8.7.2020. 10:30 Lisjak-Novinscak 1
7.7.2020. 19:30 Lebar 2
7.7.2020. 17:00 Mini turnir(Turk,Petek,Oletić,Makovec) 1
7.7.2020. 17:00 Mini turnir(Turk,Petek,Oletić,Makovec) 2
6.7.2020. 19:00 Novak - Flac 1
6.7.2020. 18:00 Novak E. - Turk L. 2
6.7.2020. 17:00 Hoblaj M. - Hrženjak K. 1
4.7.2020. 18:00 Makovec D. - Turk M. 1
4.7.2020. 17:30 HOBLAJ - SOBOČAN 2
4.7.2020. 8:00 Lebar 8-10h 2
3.7.2020. 18:00 Lisjak-Novinscak 1
3.7.2020. 18:00 Trkulja : Sobočan 2
2.7.2020. 19:00 Lorinc - Oletić Ml 1
2.7.2020. 17:00 Lebar 17-19h 2
2.7.2020. 17:00 Mini turnir (17-19h) 1
2.7.2020. 16:00 Tenis škola 16-17h 1
2.7.2020. 9:00 Oletić Ž. - Turk M. 1
1.7.2020. 18:30 Lebar 18:30-20:30h 2
1.7.2020. 18:00 Makovec K. 1
1.7.2020. 17:00 Tenis škola 17-18h 1
1.7.2020. 7:00 Tenis škola 7-11h 1
30.6.2020. 18:00 Makovec,Turk,Lisjak,Novinscak 2
30.6.2020. 17:30 Hoblaj Sobočan 1
29.6.2020. 9:30 Hrženjak D. - Hrženjak K. 1
29.6.2020. 8:00 Tenis škola 8-12h 2
27.6.2020. 19:00 Vuković - Sakač 1
27.6.2020. 18:00 Flac - Novak 2
27.6.2020. 17:15 Sobočan - Hoblaj 1
27.6.2020. 12:00 Vuković N.-Hrženjak K. 1
27.6.2020. 9:30 Rihtarec L-Hrženjak B ml 1
27.6.2020. 8:00 Trkulja :Makovec 2
26.6.2020. 18:00 Novak-Goričanec 2
26.6.2020. 10:00 Vuković N. - Oletić N 1
25.6.2020. 18:00 Rihtarec L-Branilović A ML 1
25.6.2020. 17:00 Jakopić 2
24.6.2020. 19:00 Vuković N. - Flac M. 2
24.6.2020. 18:30 Tenis škola 18:30-20:30h 1
24.6.2020. 17:30 Županec D - Oletić N 2
23.6.2020. 18:00 Rihtarec L-Makovec K 1
23.6.2020. 17:30 Sobočan I. - Hoblaj M. 2
22.6.2020. 19:30 Tenis škola 1
22.6.2020. 13:00 Tenis škola 13-15h 2
22.6.2020. 11:00 Nikola Sobočan-Karlo Novak 1
22.6.2020. 10:30 Novinscak-Lisjak-Makovec-Turk 2
22.6.2020. 9:00 Lebar 9-11h 1
22.6.2020. 8:30 Reif M.- Turk D. M/l 2
21.6.2020. 11:00 Viduka L. i Viduka Z. 1
21.6.2020. 10:30 Novak P. - Flac M. 2
20.6.2020. 18:00 Jakopić : Sobočan 1
20.6.2020. 14:00 Šilec 14-16h 2
20.6.2020. 9:00 Ferlin N. - Stojko A. 1
19.6.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30h 1
19.6.2020. 18:00 Nerer : Sobočan 2
19.6.2020. 16:00 Rihtarec L. - Makovec K. 2
19.6.2020. 15:30 Škvorc : Sobočan 1
18.6.2020. 18:00 Makovec K. - Sakač J. 2
18.6.2020. 17:30 Nikola Sobočan-Dario Mikulić m.l 1
18.6.2020. 9:30 Hrženjak D. - Hrženjak K. 1
17.6.2020. 18:00 Zupanec - Rozman 2
17.6.2020. 16:30 Makovec D. - Turk M. 1
16.6.2020. 15:15 Lisjak-Novinscak 2
16.6.2020. 13:00 Tenis škola 13-15h 1
16.6.2020. 11:00 Tenis škola 11-12h 1
16.6.2020. 10:00 Oletić-Hrženjak ml 2
15.6.2020. 19:30 Lebar 2
14.6.2020. 9:00 Reif M.- Turk D. M/L 2
14.6.2020. 8:00 Veterani Sv. Martin 8-12 1
13.6.2020. 15:00 TK SV. MARTIN - TK SV. MARIJA 15-20h 1
13.6.2020. 15:00 TK SV. MARTIN - TK SV. MARIJA 15-20h 2
13.6.2020. 8:00 Hoblaj - Sobočan 1
13.6.2020. 8:00 Hrženjak K. - Hrženjak D. 2
12.6.2020. 18:30 Jakopić : Sobočan 2
12.6.2020. 18:00 Oletić-Nerer ML 1
12.6.2020. 17:00 Dvanajščak D. - Hrženjak K. 2
12.6.2020. 16:15 Pahor-Tomšič m.cup. 1
12.6.2020. 14:00 Tenis škola 14 - 16h 1
12.6.2020. 9:00 Lebar 2
11.6.2020. 18:00 Rajf-Novak / ML 1
11.6.2020. 16:00 Hoblaj M.-Hrženjak K. 1
11.6.2020. 16:00 Sobočan I.-Sobočan L. 2
11.6.2020. 10:30 Novak P. - Flac M. 1
11.6.2020. 10:00 Lisjak-Novinscak 2
11.6.2020. 8:00 Šilec M. - Stojko A. 1
11.6.2020. 8:00 Lebar 2
10.6.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30 1
10.6.2020. 16:30 Vuković - Novak 1
10.6.2020. 16:00 Turk D.- Novak J. 2
10.6.2020. 14:00 Tenis škola 14 - 15h 1
9.6.2020. 18:00 Rajf M.-Jakopić R. M.L. 1
9.6.2020. 18:00 Oletić V. - Makovec M. 2
7.6.2020. 8:00 Veterani Sveti M.na Muri 1
7.6.2020. 8:00 Veterani Sveti M.na Muri 8-12 2
7.6.2020. 7:00 Oletić-Škvorc ML 2
6.6.2020. 17:30 Hoblaj M. - Hrženjak K. 1
6.6.2020. 16:00 Sobočan Ivan - Sobočan Lovro - 16-18 2
6.6.2020. 14:00 Zupanec - Rozman 1
6.6.2020. 14:00 Lebar 2
6.6.2020. 13:00 Tenis škola 13 - 14h 1
6.6.2020. 10:30 Lebar 2
6.6.2020. 9:30 Rihtarec L-Hrženjak B/ ML 1
6.6.2020. 9:00 Stojko A. - Makovec K. 2
5.6.2020. 18:00 Reif M. - Rajko J. M.L. 1
5.6.2020. 18:00 Makovec M. - Petek L. 2
5.6.2020. 16:00 Flac - Novak 1
5.6.2020. 15:30 zene 2
4.6.2020. 14:30 Tomšić-Končić 2
4.6.2020. 13:00 Tenis škola 13 - 16h 1
3.6.2020. 18:30 Tenis škola 1
3.6.2020. 18:00 Turk D.-Reif M./ML 2
3.6.2020. 17:00 Nikola Sobočan-Alen Galović 1
3.6.2020. 9:30 Hrženjak D. i K. - 9:30-11:30 1
2.6.2020. 17:00 Rihtarec_L 1
2.6.2020. 17:00 Dalibor T. - Kruno M. 2
31.5.2020. 16:00 Hrženjak K. - Hrženjak L. 1
31.5.2020. 16:00 Hrženjak D. -Sabo M. 16:00-18:00 2
31.5.2020. 8:00 Parovi Tk Sveti Martin na Muri 2
31.5.2020. 8:00 08-10 parovi (Tk Sveti Martin na Muri) 1
30.5.2020. 13:00 Tenis škola 13 - 14h 1
30.5.2020. 11:00 Lebar - Trkulja 2
30.5.2020. 10:00 Nikola Sobočan-Jura Soldat 1
30.5.2020. 9:00 Stojko A. - Šilec M. 2
30.5.2020. 8:00 Reif M.-Sobočan D. 1
29.5.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30 1
29.5.2020. 18:00 Rihtarec L. - Makovec K. 2
29.5.2020. 14:30 Novak Patrik 2
29.5.2020. 13:00 Tenis škola 13 - 15h 1
28.5.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30 1
28.5.2020. 18:30 Turk-Sobočan 2
28.5.2020. 16:30 Hoblaj M. - Hrženjak D. 1
28.5.2020. 16:30 Hrženjak K. - Mađarić M. 16:30-18:30 2
27.5.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30 1
27.5.2020. 16:00 Rajf - Rihtarec 1
26.5.2020. 18:30 Tenis škola 18:30 - 20:30 1
26.5.2020. 18:30 Dario Mikulić / Karlo Hrženjak 2
24.5.2020. 16:00 Hoblaj-Hrženjak 1
24.5.2020. 8:00 Parovi Tk Sveti Martin 1
24.5.2020. 8:00 Parovi Tk Sveti Martin 08-10 2
23.5.2020. 13:30 Sobočan I. 2
23.5.2020. 12:30 Tomšić-Strojko 1
23.5.2020. 11:45 Vuković N. - Flac M. 2
23.5.2020. 9:00 Makovec D. - Turk M. 2
23.5.2020. 9:00 Tenis škola 9 - 12h 1
22.5.2020. 17:30 Perčić G. - Sobočan N. 1
22.5.2020. 16:00 Rajf M-Rihtarec L 2
22.5.2020. 15:30 Novak P. - Flac M. 1
22.5.2020. 15:00 Tenis škola 15 - 16h 2
21.5.2020. 19:00 Meri 2
21.5.2020. 17:30 Hoblaj - Mađarić 1
21.5.2020. 16:00 Tenis škola 16 - 19h 2
21.5.2020. 16:00 Oletić V. - Makovec M. 1
21.5.2020. 9:00 Hrženjak-Hrženjak 1
20.5.2020. 16:30 Tomšić-Ferlin 2
20.5.2020. 16:00 Tenis škola 16 - 19h 1
19.5.2020. 17:00 Turk D-Županec D 2
19.5.2020. 16:30 M Rajf- L Rihtarec 1
18.5.2020. 17:00 Stojko-Šilec 1
17.5.2020. 16:30 Flac Vuković 1
17.5.2020. 8:30 Rajf - Rihtarec 1
16.5.2020. 17:30 Hoblaj - Sabo 1
16.5.2020. 17:30 Sobočan - Hrženjak 2
16.5.2020. 13:00 Stojko - Debelec 1
16.5.2020. 9:30 Rajf- Rihtarec 1
15.5.2020. 15:30 Flac - Novak 2
15.5.2020. 10:00 Turk M., Oletić Ž., Makovec D. 1
15.5.2020. 10:00 Turk L., Oletić V. , Makovec M. i N. 2
14.5.2020. 18:30 Rihtarec - Makovec 2
14.5.2020. 17:30 Mađarić-Hrženjak 17:30-19:30 1
14.5.2020. 17:00 Sobočan N.-top 2
13.5.2020. 17:30 Novak - Flac 2
13.5.2020. 16:00 Rajf Rihtarec 1
13.5.2020. 9:00 Hrženjak-Hrženjak 09:00-11:00 1
9.5.2020. 17:00 Makovec - Rihtarec 2
9.5.2020. 16:00 Valjanje terena 16-19h 1
9.5.2020. 16:00 Valjanje terena 16-19h 2
29.1.2020. 8:45 sdf 1
28.10.2019. 14:00 Makovec - Turk 2
28.10.2019. 12:00 Tenis škola 12-17h 1
27.10.2019. 10:00 Koprivnica - Sv. Martin 10-16h 1
27.10.2019. 10:00 Koprivnica - Sv. Martin 10-16h 2
26.10.2019. 12:00 Puntigamer kup 12-19h 1
26.10.2019. 12:00 Puntigamer kup 12-19 h 2
24.10.2019. 16:00 Bogdan - Novak 2
24.10.2019. 15:30 Hoblaj - Hrženjak 1
24.10.2019. 13:30 Pahor-Turk 1
22.10.2019. 15:00 Tenis škola 15 - 18h 1
21.10.2019. 9:00 Tenis škola 9 - 12h 1
20.10.2019. 16:30 Hrženjak - Sobočan 1
20.10.2019. 15:00 Sobočan - Hoblaj 15:00 - 17:00 2
20.10.2019. 14:30 Parovi 1
16.10.2019. 15:00 Tenis škola 15-18h 1
15.10.2019. 16:00 Tenis škola 16-18h 1
14.10.2019. 16:00 Patrik Novak 1
13.10.2019. 15:00 Makovec - Turk 2
13.10.2019. 14:00 Maletić - Turk 1
13.10.2019. 9:30 Sobočan - Hoblaj 1
13.10.2019. 9:00 Županec : Sobočan 2
12.10.2019. 14:00 Tenis škola 14 - 17 h 1
11.10.2019. 15:00 Rihtarec 1
10.10.2019. 15:00 Tenis škola 15 - 18h 1
9.10.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 18h 1
8.10.2019. 13:00 Marin Luka Vito 13-17h 1
8.10.2019. 13:00 Oletić 13-17h 2
5.10.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 18 1
4.10.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 18 1
2.10.2019. 9:00 Hrženjak 1
1.10.2019. 15:00 Tenis škola 15-18h 1
30.9.2019. 11:30 Flac 1
29.9.2019. 15:30 Hoblaj - Hrženjak 1
29.9.2019. 14:00 Sobočan 2
28.9.2019. 13:00 Lisjak 2
28.9.2019. 12:00 Ivan Samac 12-14h 1
27.9.2019. 16:00 Maletić Rihtarec 1
27.9.2019. 13:00 Novak-Flac 1
26.9.2019. 17:00 Rihtarec : Sobočan 2
25.9.2019. 17:00 Turk - Makovec ml 2
25.9.2019. 17:00 Rihtarec 1
24.9.2019. 16:30 Bogdan-Oletić ml 1
22.9.2019. 15:00 Turk 1
22.9.2019. 15:00 Makovec 2
22.9.2019. 9:00 Rihtarec Makovec ML 2
21.9.2019. 16:00 Trkulja : Sobočan 1
20.9.2019. 16:00 Maletić - B. Hrženjak ML 2
19.9.2019. 17:30 Zupanec D. - Jakopić R. M.L. 1
18.9.2019. 17:00 Rihtarec Makovec ml 2
18.9.2019. 14:00 Bogdan 1
17.9.2019. 17:00 Rihtarec Turk ML 2
17.9.2019. 17:00 Mikulić D. - Sobočan D. 1
16.9.2019. 12:30 Bogdan-Novak 1
15.9.2019. 9:00 Makovec : Sobočan 1
13.9.2019. 16:00 Flac - Novak 2
13.9.2019. 15:00 Tenis škola 15-19h 1
12.9.2019. 15:00 Tenis škola 1
12.9.2019. 14:45 Turk D.- Sobočan D.(ML) 1
11.9.2019. 16:00 Tenis škola 16-20h 1
11.9.2019. 16:00 Bogdan - Novak 2
10.9.2019. 19:00 Sakač-Pintarić 2
10.9.2019. 17:00 Rihtarec : Sobočan (ML) 2
10.9.2019. 17:00 Hoblaj 1
8.9.2019. 9:00 Rihtarec : Sobočan 1
7.9.2019. 10:30 Trkulja-Percic 1
7.9.2019. 9:30 Trkulja-Radikovic 1
6.9.2019. 18:00 Bogdan - Oletić (M.L) 1
6.9.2019. 17:30 Sobočan - Rihtarec (ML) 2
5.9.2019. 17:30 Jakopić-Turk M.L. 1
5.9.2019. 17:00 Hoblaj 2
5.9.2019. 16:30 Turk-Pahor 1
5.9.2019. 8:00 Lebar 8-10h 1
4.9.2019. 17:00 Maletić-Turk 2
4.9.2019. 17:00 Rihtarec Novak ML 1
3.9.2019. 18:00 Gradiček-Oletić ML 2
3.9.2019. 9:00 Hamer-Turk(Ml) 1
2.9.2019. 17:00 Cofek 17:00 - 19:00 1
2.9.2019. 17:00 Hoblaj - Hrženjak 17 - 19 2
2.9.2019. 16:00 Hoblaj - Hrženjak 2
2.9.2019. 9:30 Novak-Flac 2
1.9.2019. 18:00 Luka-Vito 2
1.9.2019. 17:00 Turk-Oletić 1
31.8.2019. 18:00 Marin-Vito 1
31.8.2019. 8:30 Hoblaj 2
31.8.2019. 8:00 Hrženjak - Trkulja 1
30.8.2019. 18:00 Sobočan 1
30.8.2019. 17:30 Vida Rihtarec ML 2
30.8.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 18 1
30.8.2019. 7:00 Tenis škola 7-10h 1
29.8.2019. 18:00 Zupanec-oletic 2
29.8.2019. 9:00 Novak - Makovec ml 2
28.8.2019. 17:30 Makovec D. - Turk M. 2
28.8.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 20h 1
27.8.2019. 18:00 Horvat-Oletic 1
27.8.2019. 17:00 Hoblaj 17:00 - 19:00 2
26.8.2019. 18:00 Novak J. - Maletić 1
26.8.2019. 18:00 Hrženjak - Makovec ml 2
26.8.2019. 16:00 Lebar 1
26.8.2019. 16:00 Puce - tenis 2
26.8.2019. 7:00 Turk D.-Pintarić V.(ML) 2
25.8.2019. 18:00 Rihtarec Makovec 1
24.8.2019. 7:00 O.P. 7-20h 1
24.8.2019. 7:00 O.P. 7-20h 2
23.8.2019. 18:00 Maletić-Rihtarec 1
23.8.2019. 18:00 Jakopić : Sobočan 2
23.8.2019. 9:00 Lebar 1
23.8.2019. 9:00 Turk : Sobočan 2
22.8.2019. 18:30 Makovec D. - Turk M. 2
22.8.2019. 17:00 Tenis škola 17-19h 1
22.8.2019. 10:00 Flac 1
22.8.2019. 8:00 Hoblaj - Hrženjak 1
22.8.2019. 8:00 Tenis škola 8-11h 2
20.8.2019. 19:00 Horvat - Oletić 1
20.8.2019. 18:00 Tenis škola 18 - 20h 2
20.8.2019. 14:30 Rihtarec 2
20.8.2019. 8:30 Flac - Novak 1
20.8.2019. 8:00 Tenis škola 8-12h 2
19.8.2019. 18:00 Maletić - Makovec 2
19.8.2019. 18:00 Flac - Perčić 1
19.8.2019. 8:00 Turk M. - Oletić Ž. 1
18.8.2019. 18:00 Gradiček - Hrženjak Murska liga 2
18.8.2019. 8:00 Parovi 8 - 12 2
16.8.2019. 18:00 Perčić 1
16.8.2019. 15:15 Lisjak 2
16.8.2019. 15:00 Rihtarec Makovec 1
16.8.2019. 11:00 Lebar 1
16.8.2019. 8:30 Makovec 2
16.8.2019. 8:00 Tenis škola 8 - 11h 1
15.8.2019. 16:00 Meri-rezervacija 1
15.8.2019. 9:00 Pahor - Makovec ml 2
14.8.2019. 18:30 Oletić - Gradiček Murska liga 2
14.8.2019. 14:00 Oletić 2
14.8.2019. 12:15 Lisjak 2
14.8.2019. 8:00 Rajf - Makovec 2
13.8.2019. 18:00 Rihtarec 2
13.8.2019. 16:00 Tenis škola 16-20h 1
13.8.2019. 9:00 Turk M. -Makovec D. 1
12.8.2019. 18:45 TURKD.-HRŽENJAK B.(ML) 1
12.8.2019. 17:00 Bogdan - Novak 1
12.8.2019. 17:00 Tenis škola 17-20h 2
12.8.2019. 10:00 Lebar 1
12.8.2019. 8:00 Tenis škola 8-10h 1
11.8.2019. 8:00 Trkulja - Makovec ML 2
10.8.2019. 17:00 Lebar 1
9.8.2019. 17:00 Prvenstvo kluba 17-21h 1
9.8.2019. 17:00 Prvenstvo kluba 17-21h 2
8.8.2019. 19:00 Perčić : Sobočan 1
8.8.2019. 17:00 Županec : Sobočan 1
8.8.2019. 16:00 Tenis škola 2
7.8.2019. 18:00 Rihtarec 2
7.8.2019. 16:00 Tenis škola 16 - 20h 1
7.8.2019. 9:00 Turk - Makovec ml 2
6.8.2019. 17:00 Tenis škola 17-20h 1
6.8.2019. 8:00 Hrženjak 1
5.8.2019. 17:00 Sobočan 1
5.8.2019. 16:00 Tenis škola 16-18h 2
4.8.2019. 8:00 PAROVI 8-12h 1
3.8.2019. 15:30 Trkulja:Turk.Ml 1
31.7.2019. 18:00 Makovec Rihtarec lista iz. 2
31.7.2019. 18:00 Pahor-Turk 1
31.7.2019. 8:00 Sobočan 1
30.7.2019. 18:00 Tenis škola 18-20h 1
30.7.2019. 16:00 Lebar 1
30.7.2019. 16:00 Hoblaj Niko 2
30.7.2019. 9:00 Puce - tenis 2
30.7.2019. 8:00 Tenis škola 8-10h 1
29.7.2019. 17:30 Marin- Luka 1
29.7.2019. 9:00 Trio rio 2
27.7.2019. 18:00 Pahor-Trkulja 1
27.7.2019. 8:30 Lebar Rihtarec KP 1
27.7.2019. 8:00 Oletić - Hrženjak ML 2
26.7.2019. 8:00 Sobočan - Perčić KP 1
25.7.2019. 18:30 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 2
25.7.2019. 18:00 Rihtarec- Novak ML 1
25.7.2019. 8:00 Bogdan - Hrženjak ML 2
25.7.2019. 8:00 Tenis škola 8-11h 1
24.7.2019. 18:00 Dario - Rajko K. P. 1
24.7.2019. 18:00 Rihtarec-Turk 2
24.7.2019. 17:00 Tenis škola 1
24.7.2019. 9:00 Hrženjak - Makovec 2
24.7.2019. 8:30 Marin, Luka, Vito i Eduardo 1
23.7.2019. 18:00 Hoblaj 18:00 - 20:00 1
23.7.2019. 18:00 Hrženjak 18:20 2
23.7.2019. 17:00 Hoblaj - Hrženjak 1
23.7.2019. 16:30 Bogdan - Oletić (ML) 2
22.7.2019. 17:00 Hrženjak 1
22.7.2019. 17:00 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 2
22.7.2019. 9:00 Luka, Vito, Eduardo i Marin 1
22.7.2019. 9:00 Oletić Ž. - Turk M. 2
21.7.2019. 9:00 Dario - Saša K. P. 1
21.7.2019. 8:00 PAROVI 8-12h 2
20.7.2019. 8:00 Rajf - Sobočan 1
19.7.2019. 17:00 Makovec Rihtarec 2
19.7.2019. 9:00 Eduardo, Vito, Marin i Luks 1
19.7.2019. 9:00 Makovec D. - Turk M. 2
18.7.2019. 18:00 Flac : Sobočan (kp) 1
18.7.2019. 17:00 Pahor-Turk 2
18.7.2019. 15:00 Flac - Novak 1
17.7.2019. 19:00 Vlado - Kruno 1
17.7.2019. 17:30 Hoblaj 1
17.7.2019. 17:30 Hrženjak 2
17.7.2019. 9:00 Makovec D. - Turk M. 1
17.7.2019. 9:00 Eduardo, Marin, Vito i Luka 2
16.7.2019. 18:00 Rihtarec - Makovec KP 2
16.7.2019. 18:00 Dejan: Daniel KP 1
16.7.2019. 16:00 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 1
16.7.2019. 9:00 Oletić-Sakač 1
15.7.2019. 18:00 Turk - Jakopić K.P. 2
15.7.2019. 17:30 Novak - Bogdan 1
15.7.2019. 9:00 Vito, Luka, Marin i Eduardo 2
14.7.2019. 18:00 Farkaš 18.00-19.00 1
14.7.2019. 17:30 Makovec D. - Turk M. 2
14.7.2019. 15:00 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 1
14.7.2019. 9:00 Sobočan N. - Makovec K. lista izazivanja 2
14.7.2019. 8:00 Dario - Županec K. P. 1
14.7.2019. 7:00 Trkulja : Sobočan 2
13.7.2019. 17:30 Sobočan Hoblaj 2
13.7.2019. 16:00 Hoblaj 2
13.7.2019. 16:00 Sobocan Ivan 1
13.7.2019. 13:00 Bogdan - Novak 1
13.7.2019. 8:00 Rihtarec 2
12.7.2019. 18:30 Rihtarec-Rajf KP 2
12.7.2019. 18:00 Bogdan - Sobočan (K.P) 1
12.7.2019. 17:00 Sobočan - Gradiček KP 2
12.7.2019. 15:45 Hoblaj 1
12.7.2019. 15:00 Sakač-Sakač 1
12.7.2019. 9:00 Makovec-Turk 1
11.7.2019. 19:30 Jakopić : Sobočan (kp) 2
11.7.2019. 19:00 Bogdan - Oletić (K.P) 1
11.7.2019. 18:00 Hoblaj - Rajf 2
11.7.2019. 17:30 Gradiček - Županec KP 1
10.7.2019. 18:00 Turk-Soboćan(kp) 1
10.7.2019. 18:00 Županec - Makovec kp 2
10.7.2019. 16:00 Hoblaj 2
10.7.2019. 16:00 Tenis škola 16-17h 1
10.7.2019. 14:30 Lebar 1
10.7.2019. 11:00 Tenis škola 11-13h 1
10.7.2019. 8:00 Tenis škola 8-9h 1
9.7.2019. 19:30 Turk-Oletič(kp) 1
9.7.2019. 18:00 Rihtarec - Hoblaj kp 1
9.7.2019. 18:00 Sobočan - Makovec kp 2
8.7.2019. 18:30 Bogdan - Sobočan (K.P) 1
8.7.2019. 17:00 Makovec D. - Turk M. 2
8.7.2019. 17:00 Novak - Flac 1
8.7.2019. 15:00 Rajf 1
8.7.2019. 11:00 Turk-Flac 1
8.7.2019. 9:00 Lebar : Sobočan KP 1
7.7.2019. 18:30 Turk-Flac(kp) 1
7.7.2019. 18:00 Makovec D. - Turk M. 2
7.7.2019. 8:00 Trkulja-Hoblaj.kp 1
7.7.2019. 8:00 Županec-Sobočan KP 2
6.7.2019. 13:00 Josip S. - Ivan P. 2
6.7.2019. 10:00 Trkulja Rihtarec KP 2
6.7.2019. 9:00 Gradiček - Makovec KP 1
6.7.2019. 8:00 Turk-Bogdan(kp) 2
5.7.2019. 18:30 Turk-Sobočan 2
5.7.2019. 18:00 Turnir Škola tenisa 16-21h 1
5.7.2019. 18:00 Turnir Škola tenisa 16-21h 2
5.7.2019. 10:00 Turnir Škola tenisa 10-18h 1
5.7.2019. 10:00 Turnir Škola tenisa 10-18h 2
5.7.2019. 8:00 Florijan F. - Marko F. 1
5.7.2019. 8:00 Turnir Škola tenisa 8-11h 1
5.7.2019. 8:00 Turnir Škola tenisa 8-11h 2
4.7.2019. 19:00 Makovec - Oletić 1
4.7.2019. 18:00 Rihtarec-Sobočan D KP 2
4.7.2019. 17:00 Lebar : Sobočan 1
4.7.2019. 9:00 Bogdan - Flac (K.P) 1
3.7.2019. 18:30 Varga - Zidarić 2
3.7.2019. 18:30 Pahor-Jakopić K.P. 1
2.7.2019. 18:00 Mikulić - Makovec KP 1
2.7.2019. 18:00 Rajf - Hoblaj KP 2
1.7.2019. 18:30 Turk D.-Sobočan N.kp 1
1.7.2019. 15:00 Teniski kamp 15-21h 1
1.7.2019. 15:00 Teniski kamp 15-21h 2
30.6.2019. 18:00 Bogdan - Novak 1
30.6.2019. 8:30 Lebar - Jakopic 2
30.6.2019. 8:00 Gradiček - Oletić 1
30.6.2019. 7:00 Hoblaj 2
29.6.2019. 18:30 Hoblaj 2
29.6.2019. 18:00 Rajf-Trkulja k.p. 1
28.6.2019. 18:30 Nikola S. - Nikola O. KP 1
28.6.2019. 18:30 Trkulja-Turk 2
27.6.2019. 18:00 Makovec D. - Turk M. 2
27.6.2019. 18:00 Flac M. - Oletić N. KP 1
26.6.2019. 18:30 Turk-Sobočan 1
26.6.2019. 10:00 Flac-Bogdan 1
25.6.2019. 19:00 Farkaš 2
25.6.2019. 17:30 meri 2
25.6.2019. 17:00 Tenis škola 17-19 h 1
24.6.2019. 18:00 Sobočan-Hoblaj 2
24.6.2019. 16:00 Tenis škola 16-20h 1
24.6.2019. 16:00 Makovec D. - Turk M. 2
24.6.2019. 14:00 Novak - Bogdan 2
23.6.2019. 18:00 Novak 1
22.6.2019. 9:00 Markota 1
21.6.2019. 9:00 Markota 1
20.6.2019. 19:30 Makovec-Turk 1
20.6.2019. 18:00 Markota 1
20.6.2019. 18:00 Sobočan Hoblaj 2
20.6.2019. 15:00 Novak 1
19.6.2019. 18:15 Turk-Makovec 1
19.6.2019. 15:00 Tenis škola 15-17h 1
18.6.2019. 18:00 Cofek 2
18.6.2019. 18:00 Dvanajščak - Makovec 1
17.6.2019. 18:00 Flac - Novak 1
17.6.2019. 8:30 Rajf 1
16.6.2019. 7:30 Parovi 1
14.6.2019. 18:00 Hoblaj - Sobočan 1
12.6.2019. 18:00 Rihtarec-DvanajščakMK 1
12.6.2019. 18:00 Turk - Makovec (muški) 2
12.6.2019. 15:45 Turk-Novak-Makovec 1
11.6.2019. 18:00 Makovec D. - Turk M. 2
10.6.2019. 17:00 Flac - Novak 1
9.6.2019. 9:00 Trkulja-Balaz 1
8.6.2019. 17:00 Sobočan - Hoblaj 1
8.6.2019. 14:00 Josip S - Ivan P 2
8.6.2019. 9:00 Bogdan - Mikulić (M.K) 1
7.6.2019. 18:30 Flac 1
7.6.2019. 18:00 Trkulja - Makovec 2
7.6.2019. 17:00 Turk 1
5.6.2019. 16:45 Turk 1
4.6.2019. 18:30 Turk D. - Cofek J. (M.K.) 4:6 4:6 2
4.6.2019. 16:00 Škola tenisa 16-20h 1
3.6.2019. 19:00 Novak-Flac 1
2.6.2019. 14:30 Sobocan-trkulja.Mk 1
1.6.2019. 9:30 Vukovic 1
1.6.2019. 9:30 Flac 2
31.5.2019. 17:00 Rajf Rihtarec 1
28.5.2019. 18:00 Makovec-Turk i dr. 1
26.5.2019. 17:00 Oletić 1
26.5.2019. 17:00 Turk 2
24.5.2019. 18:00 Oletić 2
24.5.2019. 18:00 Makovec 1
22.5.2019. 18:00 Turk-Makovec-Oletić 1
22.5.2019. 18:00 Rihtarec 2
22.5.2019. 15:00 Sobočan 1
21.5.2019. 17:00 Tenis škola 17-19 (A;B) 1
19.5.2019. 15:15 Turk 1
19.5.2019. 15:15 Makovec 2
19.5.2019. 8:00 Parovi 2
19.5.2019. 8:00 Parovi 1
18.5.2019. 11:30 Novak - Bogdan 2
18.5.2019. 9:00 Tenis škola 9-11 (C;D) 1
17.5.2019. 17:00 Tenis škola 17-19 (A;B) 1
11.5.2019. 13:00 Trkulja - Makovec 2
11.5.2019. 11:00 Turk-Lebar 1
11.5.2019. 9:00 Škola tenisa 9-11 (C;D) 1
10.5.2019. 17:00 Škola tenisa 17-19 (A;B) 1
10.5.2019. 9:00 Bogdan - Makovec MK 1
9.5.2019. 17:15 Oletic-Zupanec Puntigamer kup 2
8.5.2019. 17:15 Županec-Oletić(17.15-19.15) 1
7.5.2019. 18:00 Makovec-Turk 1
7.5.2019. 17:00 Turk 2
7.5.2019. 16:00 Turk-Pahor 1
4.5.2019. 9:00 Škola tenisa 9-11h (C;D) 1
3.5.2019. 17:00 Škola tenisa 17-19h (A;B) 1
2.5.2019. 18:00 Makovec-Turk (žene) 2
2.5.2019. 17:00 Oletić 1
1.5.2019. 8:00 Šajnović - Makovec MK 1
1.5.2019. 8:00 Šajnović N-RihtarecMK 2
27.4.2019. 16:00 Rihtarec - Makovec 1
27.4.2019. 9:00 Škola tenisa 9-11h (C;D) 1
26.4.2019. 17:00 Škola tenisa 17-19h (A;B) 1
25.4.2019. 17:00 Turk - Makovec 2
25.4.2019. 17:00 Turk - parovi 1
23.4.2019. 15:00 Marin - Rea 1
22.4.2019. 9:00 Parovi- Članovi kluba 1
22.4.2019. 9:00 Parovi- Članovi kluba 2
21.4.2019. 14:00 Novak 1
19.4.2019. 16:00 Rajf-Rihtarec 1
19.4.2019. 13:00 Novak - Bogdan 1
18.4.2019. 16:00 Makovec--Turk 2
18.4.2019. 16:00 Turk D.-Makovec K. 1
11.4.2019. 15:00 Novak - Bogdan 1
8.4.2019. 15:00 Flac 1
7.4.2019. 14:30 Lukša - Makovec 2
7.4.2019. 14:00 sobočan 1
7.4.2019. 9:00 Parovi 1
7.4.2019. 9:00 Parovi 2
6.4.2019. 15:00 Cure 2
6.4.2019. 15:00 Trkulja - Makovec 1
6.4.2019. 13:00 Novak - Bogdan 2
4.4.2019. 16:00 Pahor-Turk 1
1.4.2019. 17:00 Makovec-Turk 2
31.3.2019. 14:30 Turk 1
31.3.2019. 14:30 Makovec 2
31.3.2019. 9:00 Bogdan - Novak 1
31.3.2019. 8:30 Parovi 2
30.3.2019. 11:00 Flac 1
29.3.2019. 16:00 Pahor-Turk 1
28.3.2019. 17:00 Rihtarec - Makovec 1
24.3.2019. 9:00 Parovi 1
24.3.2019. 9:00 Parovi 2
23.3.2019. 17:00 Oletić 2
22.3.2019. 16:00 4. RADNA AKCIJA 1
20.3.2019. 16:00 3. RADNA AKCIJA 1
16.3.2019. 14:00 2. RADNA AKCIJA 1
31.12.2018. 8:00 Od 15.11. tenis tereni su zatvoreni za igru 1
9.11.2018. 14:00 Škola tenisa 14-16h 1
3.11.2018. 13:00 Škola tenisa 13-15h 1
2.11.2018. 15:00 Škola tenisa 15-17h 1
27.10.2018. 10:00 Sobočan - Hoblaj 1
26.10.2018. 16:00 Škola tenisa 16-18h 1
26.10.2018. 16:00 Škola tenisa 16-17h 2
26.10.2018. 14:00 TURK- Pahor 1
26.10.2018. 14:00 Makovec-Rihtarec 2
25.10.2018. 14:00 Pahor 1
21.10.2018. 9:00 Parovi - članovi kluba 1
21.10.2018. 9:00 Parovi - članovi kluba 2
20.10.2018. 14:00 Rihtarec - Rajf finale KP 1
20.10.2018. 14:00 Sobočan D. - Trkulja KP za 3. mjesto 2
19.10.2018. 17:00 Škola tenisa 17-18h 2
19.10.2018. 16:00 Škola tenisa 16-18h 1
17.10.2018. 16:00 Makovec-Rihtarec 1
14.10.2018. 13:30 Oletić - Makovec 1
14.10.2018. 13:30 Turk - Rihtarec 2
14.10.2018. 9:00 Rajf - Trkulja / klupsko prv. 1
12.10.2018. 17:00 Škola tenisa 17-18h 2
12.10.2018. 16:00 Škola tenisa 16-18h 1
12.10.2018. 16:00 Oletić - Makovec 2
11.10.2018. 16:30 Perčić: Sobočan 1
11.10.2018. 16:00 Makovec-Turk 2
10.10.2018. 17:00 Sobočan N-Rihtarec KP 1
10.10.2018. 17:00 Flac-Lisjak 2
9.10.2018. 17:00 Rihtarec L. : Sobočan D. 1
8.10.2018. 14:00 Makovec - Turk 2
8.10.2018. 14:00 Cure 1
7.10.2018. 14:00 Novak-Flac 1
7.10.2018. 9:30 Trkulja - Makovec 1
6.10.2018. 16:00 Jakopić - Rajf 1
5.10.2018. 16:00 Škola tenisa 16-18h 1
5.10.2018. 16:00 Cure 2
4.10.2018. 18:00 Oletić - Makovec 2
4.10.2018. 17:00 Bogdan : Sobočan 1
4.10.2018. 17:00 Turk-Županec 2
3.10.2018. 17:00 Sobočan N-Rihtarec KP 1
2.10.2018. 18:00 Makovec Rihtarec 1
1.10.2018. 17:00 Vito - Marin 1
1.10.2018. 14:30 Bogdan - Novak 1
30.9.2018. 14:00 Jakopić - Flac 1
29.9.2018. 15:00 Turk (do 17h) 1
29.9.2018. 15:00 Rihtarec (do 17h) 2
28.9.2018. 17:00 Rihtarec - Makovec 2
28.9.2018. 16:00 Sobocan 1
28.9.2018. 13:00 Bogdan - Novak 2
27.9.2018. 16:30 Bogdan 2
26.9.2018. 17:00 Županec-Rihtarec KP 1
26.9.2018. 17:00 Turk-Sobočan 2
25.9.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
25.9.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 2
24.9.2018. 18:00 Makovec Rihtarec 1
23.9.2018. 16:30 Bogdan - Novak KP 1
22.9.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
21.9.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
21.9.2018. 17:00 Sobočan N. - Makovec K. KP 2
21.9.2018. 17:00 Meri 2
21.9.2018. 16:00 Meri 2
20.9.2018. 17:00 Bogdan 2
20.9.2018. 15:00 Cure 1
20.9.2018. 8:00 Oletić - Makovec KP 1
19.9.2018. 18:00 Oletić - Makovec KP 2
19.9.2018. 17:00 TURK 1
19.9.2018. 15:00 Bogdan - Novak 2
19.9.2018. 9:00 Novak-Flac 1
18.9.2018. 18:00 Rihtarec 1
18.9.2018. 18:00 Makovec 2
15.9.2018. 14:00 Turnir +35 1
15.9.2018. 14:00 Turnir +35 2
15.9.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
15.9.2018. 8:30 Lisjak/Novinscak 2
14.9.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
13.9.2018. 18:00 Perčić : Sobočan 1
13.9.2018. 15:15 Rajf / Rihtarec 1
11.9.2018. 19:00 Turk 1
11.9.2018. 18:00 Županec 1
11.9.2018. 18:00 Rihtarec 2
11.9.2018. 16:30 Oletić 1
11.9.2018. 16:30 Makovec 2
9.9.2018. 9:00 Sobočan Dej. - Novak P. utješni 3. mj. 1
9.9.2018. 9:00 Perčić - Trkulja finale utješne skupine 2
8.9.2018. 17:00 Lisjak 2
8.9.2018. 15:00 Turk - Makovec (muški) 1
8.9.2018. 15:00 Turk 2
8.9.2018. 9:30 Trkulja : Sobočan 1
8.9.2018. 9:30 Trkulja : Sobočan 2
8.9.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
7.9.2018. 17:30 Rihtarec-Turk 2
7.9.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
6.9.2018. 17:00 Sobočan - Hoblaj 2
6.9.2018. 16:45 Rajf M. - Cofek J. finale PK 1
5.9.2018. 18:00 Bogdan 2
2.9.2018. 9:00 Turk-Rihtarec 1
2.9.2018. 9:00 Trkulja-Sobočan 2
1.9.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
1.9.2018. 9:00 Lisjak 2
31.8.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
30.8.2018. 17:00 Cure 2
29.8.2018. 17:15 Sobočan N. - Cofek J. KP 1
29.8.2018. 15:00 Flac-novak 2
28.8.2018. 17:00 Cure - parovi (Trkulja/ Perčić- Makovec/Turk) 1
28.8.2018. 17:00 Parovi 2
28.8.2018. 11:00 Flac-Lisjak 1
27.8.2018. 17:30 Perčić - Sobočan 1
27.8.2018. 15:30 Makovec - Turk 2
27.8.2018. 15:30 Makovec - Turk 1
27.8.2018. 15:00 Flac 2
26.8.2018. 15:30 Otvoreno prv. 15:30-19h 2
26.8.2018. 15:00 FINALE Otvoreno prv. 15-19h 1
26.8.2018. 15:00 Flac-Novak 1
26.8.2018. 14:00 Trkulja-Novak 1
26.8.2018. 9:00 Trkulja-Novak .kp 1
25.8.2018. 9:00 Škola tenisa 8-9h 1
25.8.2018. 9:00 Otvoreno prvenstvo 9-20h 1
25.8.2018. 9:00 Otvoreno prvenstvo 9-20h 2
25.8.2018. 7:00 Hoblaj-Sobočan 2
24.8.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
24.8.2018. 17:00 Radna akcija 17-19h 2
24.8.2018. 9:00 Rajf - Makovec KP 1
24.8.2018. 8:30 Cure - parovi 2
23.8.2018. 18:00 Turk-Sobocan D.kp 1
22.8.2018. 17:30 Sobočan 1
22.8.2018. 17:30 Makovec , Turk 2
21.8.2018. 18:00 Rajf-Rihtarec KP 1
21.8.2018. 18:00 Županec - Makovec 2
20.8.2018. 19:00 Makovec-Sobočan 2
20.8.2018. 18:00 Perčić - Stojko KP 1
18.8.2018. 18:00 Saša 1
18.8.2018. 18:00 Kruno 2
18.8.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
17.8.2018. 18:00 Jakopić - Cofek (P.K.) 2
17.8.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
16.8.2018. 18:15 Rihtarec - Makovec 1
15.8.2018. 18:00 Sobočan 1
15.8.2018. 10:30 Lisjak 2
14.8.2018. 18:00 Lisjak 1
14.8.2018. 11:00 Makovec Rihtarec 1
11.8.2018. 16:00 Lisjak 1
11.8.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
11.8.2018. 9:00 Lisjak 2
11.8.2018. 7:30 Kruno:Sasa 1
10.8.2018. 18:30 Sobočan Rihtarec KP 1
10.8.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
9.8.2018. 18:00 Tkalčec-Mesarić 2
9.8.2018. 17:00 Sobočan - Hoblaj - Sobočan 17-20 1
9.8.2018. 8:30 Makovec - Turk 1
8.8.2018. 18:30 Turk-Sobočan 1
8.8.2018. 17:30 Rihtarec - Makovec 1
8.8.2018. 17:00 Hoblaj - Goričanec - Mađarić 17-20 2
7.8.2018. 18:30 Makovec K. - Cofek J. (P.K.) 2
7.8.2018. 17:30 Rajf-Sobočan 1
7.8.2018. 9:00 Makovec - Turk 1
7.8.2018. 8:00 Borna - Marin 2
6.8.2018. 18:30 Pahor-Sobočan 1
6.8.2018. 18:00 Rihtarec 2
5.8.2018. 18:00 Turk-Makovec 1
5.8.2018. 18:00 Turk-Makovec 2
5.8.2018. 7:30 Sobočan Hoblaj 1
4.8.2018. 9:00 Škola tenisa 9-12h 1
4.8.2018. 8:00 Rajf - Turk / klupsko prv. 2
3.8.2018. 18:00 Sobočan - 18-20 2
3.8.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
2.8.2018. 18:15 Makovec : Sobočan 2
1.8.2018. 18:30 Cure 2
1.8.2018. 18:30 Cure 2
1.8.2018. 18:00 Turk-Rihtarec 1
1.8.2018. 8:00 Oletić 1
1.8.2018. 8:00 Makovec 2
31.7.2018. 18:00 Županec D.- Jakopić R. 1
31.7.2018. 18:00 Perčić G. - Cofek J. 2
30.7.2018. 18:00 Makovec Rihtarec 1
29.7.2018. 9:00 Rihtarec-Novak KP 1
29.7.2018. 7:00 Parovi - članovi 7-11h 2
28.7.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
28.7.2018. 9:00 Cure 2
27.7.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 2
27.7.2018. 17:00 Cure 1
26.7.2018. 18:00 Makovec - Perčić 1
26.7.2018. 18:00 Rihtarec 2
26.7.2018. 17:00 Vito - Marin 1
26.7.2018. 9:00 Cure - parovi 2
25.7.2018. 18:15 Turk 2
25.7.2018. 18:00 Rajf-Sobočan 1
25.7.2018. 16:30 Perčić - Trkulja 2
25.7.2018. 16:00 Novak-Rihtarec 1
25.7.2018. 8:45 Meri 1
24.7.2018. 18:00 Trkulja - Cofek (P.K.) 1
24.7.2018. 17:00 Cure 2
24.7.2018. 9:00 Meri 1
23.7.2018. 18:00 Bogdan 2
23.7.2018. 18:00 Trkulja - Makovec 1
22.7.2018. 14:00 Novak - Flac (prvenstvo) 2
22.7.2018. 9:00 Sobočan - Hoblaj 1
22.7.2018. 8:00 Flac - Novak 2
22.7.2018. 7:00 Trkulja Rihtarec 1
21.7.2018. 19:00 Rihtarec - Makovec 1
21.7.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
21.7.2018. 9:00 Cure 2
20.7.2018. 19:00 Cofek-Sobočan 1
20.7.2018. 18:00 Rihtarec Perčić 2
20.7.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
19.7.2018. 18:00 Jakopić - Perčić 1
19.7.2018. 9:00 Cure - parovi 1
19.7.2018. 9:00 Borna R. - Josip S. 2
16.7.2018. 18:00 Perčić 1
16.7.2018. 17:00 Bogdan - Novak 2
14.7.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
14.7.2018. 9:00 Cure 2
13.7.2018. 18:00 Sobočan-Rihtarec 1
13.7.2018. 18:00 Pahor-Turk 2
13.7.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 2
13.7.2018. 11:30 Flac 1
12.7.2018. 18:00 Bogdan - Novak 2
12.7.2018. 17:00 Sobočan-Hoblaj 1
12.7.2018. 16:30 Cure 2
12.7.2018. 16:30 Cure 16.30-17 1
11.7.2018. 8:00 Flac 1
10.7.2018. 9:00 Cure - tenis 1
9.7.2018. 18:30 Perčić-Sobočan 1
9.7.2018. 17:00 Turk - Makovec (muški) 1
9.7.2018. 17:00 Turk - Makovec (žene) 2
9.7.2018. 10:00 Bogdan 1
9.7.2018. 8:00 Flac 1
8.7.2018. 19:00 Flac 1
8.7.2018. 16:30 SOBOČAN - HOBLAJ 1
8.7.2018. 7:30 Parovi-članovi kluba 1
8.7.2018. 7:30 Parovi-članovi kluba 2
7.7.2018. 14:00 Sakac-Flac 2
7.7.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
7.7.2018. 9:00 Cure 2
6.7.2018. 17:00 Pahor-Turk 1
6.7.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
6.7.2018. 8:15 Flac 1
5.7.2018. 18:00 Bogdan 1
5.7.2018. 18:00 Makovec-Turk 2
5.7.2018. 17:00 Makovec-Turk 2
5.7.2018. 8:30 Borna - Josip 1
4.7.2018. 18:00 Flac 1
4.7.2018. 17:00 Cure 2
4.7.2018. 17:00 Rea - Marin (do 18h) 1
4.7.2018. 15:30 Lisjak-Flac 1
3.7.2018. 18:00 Josip S. - Borna R. 1
3.7.2018. 10:00 Sobočan 1
2.7.2018. 18:00 Bogdan 1
2.7.2018. 13:45 Flac 1
2.7.2018. 10:00 Flac 1
1.7.2018. 14:00 Novak - Bogdan 1
1.7.2018. 7:30 Parovi 1
1.7.2018. 7:30 Parovi 2
30.6.2018. 11:00 Flac 1
30.6.2018. 10:00 Cure - tenis 2
30.6.2018. 10:00 Flac 1
30.6.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
29.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
29.6.2018. 17:00 Makovec, Turk, Lisjak 2
29.6.2018. 12:00 Bogdan-Novak 1
28.6.2018. 8:15 Flac 1
26.6.2018. 8:00 Parovi 1
26.6.2018. 8:00 Nikola - Filip 2
25.6.2018. 16:00 Turk - Makovec (žene) 2
25.6.2018. 16:00 Turk, Rajf, Makovec 1
25.6.2018. 14:15 Flac 2
25.6.2018. 9:00 Vuković - Flac 2
24.6.2018. 16:00 Sobočan-Hoblaj 1
24.6.2018. 15:00 Florijan 2
24.6.2018. 9:00 Veterani protiv Murskog S. 9-13h 1
24.6.2018. 9:00 Veterani protiv Murskog S. 9-13h 2
22.6.2018. 17:00 Sobocan 1
22.6.2018. 8:00 Turk - Makovec 1
22.6.2018. 8:00 Bogdan-parovi 2
21.6.2018. 18:00 Bogdan 1
21.6.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h 1
20.6.2018. 19:00 Rajf-Rihtarec 2
20.6.2018. 17:00 Noa Levak - Josip Cofek 1
20.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 2
19.6.2018. 18:00 Turk,-Rihtarec 1
18.6.2018. 18:00 Bogdan 1
18.6.2018. 18:00 Flac M. - Novak 2
18.6.2018. 8:30 Josip S. - Borna R. 1
17.6.2018. 16:00 Murski kup - završnica 16-20h 1
17.6.2018. 16:00 Murski kup - završnica 16-20h 2
16.6.2018. 18:00 Rajf-Rihtarec 1
16.6.2018. 16:00 Sobočan-Hoblaj 16.00. - 18.00. 1
16.6.2018. 11:00 Lisjak 2
16.6.2018. 9:00 Škola tenisa 9 - 10h 1
16.6.2018. 8:00 Parovi-članovi kluba 1
16.6.2018. 8:00 Parovi- članovi kluba 2
15.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17 - 19h 1
13.6.2018. 18:00 Rajf Rihtarec 1
12.6.2018. 19:00 Županec Oletić žene 1
11.6.2018. 18:00 Bogdan-Novak 1
10.6.2018. 17:00 Oletić 1
10.6.2018. 17:00 Turk, Županec, Makovec - parovi 2
10.6.2018. 7:30 Parovi za članove 7:30 - 11h 1
9.6.2018. 9:00 Škola tenisa 9-10h (C) 1
9.6.2018. 9:00 Sobočan - Hoblaj 2
8.6.2018. 11:00 Bogdan-Novak 1
7.6.2018. 18:30 Perčić G. : Sobočan D. 2
7.6.2018. 18:00 Turk-Rihtarec 1
7.6.2018. 10:00 Novak - Bogdan 1
6.6.2018. 18:00 Trening za članove 18-20h 1
6.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h (A i B) 2
5.6.2018. 18:30 Perčić G.- Makovec G. 2
5.6.2018. 18:00 Makovec K-Rihtarec 1
4.6.2018. 17:30 Bogdan - Novak 1
4.6.2018. 17:00 Turk - Makovec 2
3.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17-19h 1
3.6.2018. 8:30 Vurušić P. - Cofek J. službeni meč 1
3.6.2018. 7:30 Igra parova za članove 7:30-11h 2
2.6.2018. 10:00 Sobočan - Hoblaj 1
2.6.2018. 8:30 Bogdan-Trkulja MK 1
1.6.2018. 17:00 Zanjko T. - Cofek J. - 1/4 M.K. 1
1.6.2018. 17:00 Škola tenisa 17-20h 2
1.6.2018. 8:00 Bogdan 1
31.5.2018. 10:00 Turnir za članove 9-18h 1
31.5.2018. 10:00 Turnir za članove 9-18h 2
31.5.2018. 8:30 Turnir mješovitih parova 8:30-14h 1
31.5.2018. 8:30 Turnir mješovitih parova 8:30-14h 2
30.5.2018. 18:00 Sobočan Dejan - Makovec Kruno MK 1
30.5.2018. 18:00 Makovec Rihtarec 2
29.5.2018. 18:00 Daniel - Karlo 1
29.5.2018. 18:00 Oletić Željka - Makovec Danijela 2
28.5.2018. 18:00 Rihtarec Rajf 2
27.5.2018. 16:00 Flac 1
27.5.2018. 9:00 Sasa-Mateo 1
26.5.2018. 16:00 Škola tenisa 16 - 19h 1
26.5.2018. 15:00 Josip S. - Borna R. 1
26.5.2018. 8:00 Makovec - Stojko 1
25.5.2018. 18:00 Sobočan N.-Lebar P. 1
25.5.2018. 11:30 Bogdan-Novak 1
24.5.2018. 18:00 Branilovic-Rihtarec MK 1
24.5.2018. 18:00 Sobočan 2
23.5.2018. 18:00 Jakopić - Makovec Murski kup 2
23.5.2018. 17:30 Bogdan - Novak 1
22.5.2018. 18:00 RADNA AKCIJA 18 - 19h 2
22.5.2018. 16:30 RADNA AKCIJA 16:30 - 18h 1
20.5.2018. 16:00 Trkulja- Turk 1
20.5.2018. 14:00 Balaž - Flac (m. Kup) 1
20.5.2018. 9:00 Novak:Nerer 1
19.5.2018. 15:00 Novak - Bogdan 1
18.5.2018. 16:00 Škola tenisa 16-19h 1
17.5.2018. 18:00 SobočanD-Rihtarec m.kup 1
17.5.2018. 15:00 Balaž - Flac (m. Kup) 1
17.5.2018. 9:00 Perčić 1
16.5.2018. 18:00 Perčić-Sobočan m.kup 1
16.5.2018. 18:00 Flac 2
16.5.2018. 16:30 Turk-Makovec 2
16.5.2018. 16:30 Turk 1
15.5.2018. 19:00 Flac-Novak 2
15.5.2018. 18:00 Perčić 1
14.5.2018. 18:00 M.Bogdan 2
14.5.2018. 9:00 Makovec-Flac (murski kup) 2
14.5.2018. 8:30 Novak:Nerer 1
13.5.2018. 17:00 Turk - Makovec 1
13.5.2018. 8:00 Sobočan-Hamer-m.kup 1
12.5.2018. 17:30 Škola tenisa 17:30-19h 2
12.5.2018. 17:00 Sobočan - Hoblaj 1
12.5.2018. 15:00 Tenis igra 1
11.5.2018. 18:00 Rajf-Mikulic kup 1
11.5.2018. 16:00 Škola tenisa 16-18 sati 1
11.5.2018. 16:00 Perčić-Oletic i ostale 2
11.5.2018. 9:30 Flac - Makovec (Murski kup) 1
10.5.2018. 18:00 Flac:Flac 1
10.5.2018. 17:00 Cure - parovi 2
10.5.2018. 15:00 Novak:Flac 2
10.5.2018. 9:00 Sasa:Bernard 1
9.5.2018. 18:00 Rajf- Bogdan murski kup 1
9.5.2018. 18:00 Flac:Balaž 2
8.5.2018. 18:00 Perčić - Novak 1
8.5.2018. 18:00 Rihtarec : Sobočan 2
8.5.2018. 15:00 Sakac-Flac 1
7.5.2018. 17:00 Marin - tata (do 18h) 2
7.5.2018. 16:45 Cofek - trening 1
6.5.2018. 17:00 Makovec - Cofek - Murski kup 1
6.5.2018. 10:15 Novak P. - Nikola S. murski kup 1
5.5.2018. 13:15 Flac-Novak 1
5.5.2018. 13:00 Josip S. - Borna R. 2
5.5.2018. 9:00 Škola tenisa - Grupa C 1
4.5.2018. 18:30 Rihtarec - Makovec 1
4.5.2018. 17:00 Tenis škola - najmlađi 1
4.5.2018. 17:00 Cure - parovi 2
4.5.2018. 15:30 Lisjak 2
3.5.2018. 18:00 Novak - Bogdan 2
3.5.2018. 17:00 Cure - parovi 1
3.5.2018. 16:00 Flac-Novak 1
3.5.2018. 10:00 Novak - Flac 1
2.5.2018. 18:30 Rihtarec - Makovec 1
2.5.2018. 18:00 Perčić 2
2.5.2018. 16:00 Lisjak-Flac 1
1.5.2018. 19:00 Flac-Novak 1
1.5.2018. 10:00 Bogdan - Novak 2
1.5.2018. 9:00 Stojko - Makovec 1
30.4.2018. 19:00 Novak-Flac 2
30.4.2018. 18:00 Pahor_Cervi 1
30.4.2018. 17:00 Sobočan - Hoblaj 2
30.4.2018. 15:00 OŠ Sv. Martin (15 - 18h)) 1
29.4.2018. 9:00 Proslava 20 god. kluba - 9-16h 1
29.4.2018. 9:00 Proslava 20 god. kluba - 9-16h 2
28.4.2018. 12:15 Sakac 1
28.4.2018. 9:00 Tenis škola - stariji 1
27.4.2018. 17:00 Tenis škola - najmlađi 1
27.4.2018. 15:00 Flac (do 17h) 1
26.4.2018. 18:00 Bogdan - Novak 1
26.4.2018. 18:00 Flac-Novak 2
26.4.2018. 17:00 Makovec (do 18 h) 2
26.4.2018. 14:00 Pahor-Cervi 1
26.4.2018. 10:00 Bogdan-Flac 1
24.4.2018. 17:30 Završavamo teren br. 2 2
24.4.2018. 17:30 Flac-Novak 1
24.4.2018. 11:00 Novak - Flac 1
24.4.2018. 9:00 Pahor-Cervi 1
24.4.2018. 9:00 hah 1
23.4.2018. 18:00 Novak - Flac 1
21.4.2018. 14:00 Škola tenisa 14 - 17h 1
20.4.2018. 18:00 Cofek 1
4.11.2017. 14:00 Tenis škola 1
3.11.2017. 14:00 Lisjak 2
2.11.2017. 15:00 Tenis škola - najmlađi 2
21.10.2017. 14:30 sobočan 1
21.10.2017. 9:30 Tenis škola 1
20.10.2017. 16:00 Tenis škola - najmlađi 2
20.10.2017. 16:00 Rihtarec - Makovec 1
20.10.2017. 11:00 Lisjak 1
16.10.2017. 14:00 Bogdan 1
15.10.2017. 15:00 Sobočan - Hoblaj 1
14.10.2017. 10:00 sobocan 2
14.10.2017. 9:30 Tenis škola 1
13.10.2017. 16:00 Tenis škola - najmlađi 2
12.10.2017. 17:00 Hoblaj-Mađarić 1
12.10.2017. 14:15 Novak - Bogdan 1
9.10.2017. 10:00 Bogdan 1
7.10.2017. 10:00 Tenis škola 1
6.10.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
30.9.2017. 10:00 Tenis škola 1
29.9.2017. 18:00 Flac-Novak 1
29.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
29.9.2017. 17:00 Rihtarec - Makovec 1
29.9.2017. 8:00 Sobočan 1
28.9.2017. 14:00 Novak - Bogdan 1
25.9.2017. 17:00 Sobočan N. - Makovec K. 1
24.9.2017. 14:00 Novak - Bogdan 1
24.9.2017. 8:00 Rajf - Makovec 1
23.9.2017. 15:00 Jakupic-Rihtarec KP 1
23.9.2017. 15:00 Trkulja - Makovec 2
23.9.2017. 12:30 Novak - Bogdan 1
23.9.2017. 10:00 Tenis škola 1
23.9.2017. 8:00 Sabo - Hoblaj 1
22.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
22.9.2017. 17:00 Turk - Makovec (žene) 1
21.9.2017. 15:00 Rajf-Rihtarec 1
18.9.2017. 15:00 Novak - Bogdan 1
16.9.2017. 14:00 Završnica Klupsko 14-19h 1
16.9.2017. 14:00 Završnica Klupsko 14-19h 2
15.9.2017. 17:00 Tennis škola - najmladji 2
15.9.2017. 17:00 Lisjak, Percic... 1
14.9.2017. 17:30 Novak - Bogdan 1
13.9.2017. 17:30 Perčić-Sobočan 1
11.9.2017. 18:00 Novak - Bogdan 2
11.9.2017. 17:30 Makovec-Sobočan 1
10.9.2017. 16:00 Sabo - Hoblaj 1
9.9.2017. 14:00 Rihtarec L. - Cofek J. 2
9.9.2017. 14:00 Trkulja - Makovec 1
8.9.2017. 17:30 Sobočan 1
8.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
6.9.2017. 17:30 Makovec D. - Lisjak I. 2
6.9.2017. 17:00 Tenis škola - cure i dečki 1
5.9.2017. 18:00 Rihtarec - Makovec 1
5.9.2017. 18:00 Bogdan-Novak 2
4.9.2017. 17:15 Perčić G. - Cofek J. 1
1.9.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
1.9.2017. 18:00 Jakopić - Makovec 1
1.9.2017. 16:30 Bogdan-Novak 1
1.9.2017. 16:00 Sakac-Flac 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-F 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-F 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-Flac 2
30.8.2017. 18:00 Tenis škola 1
30.8.2017. 17:00 Mateo-F 2
30.8.2017. 16:00 Novak - Bogdan 1
30.8.2017. 5:00 meri 2
27.8.2017. 16:30 Sobocan 1
27.8.2017. 16:30 Hoblaj 2
27.8.2017. 9:30 Rađa 2
26.8.2017. 19:00 Leon - F 2
26.8.2017. 17:30 Makovec - Trkulja 1
25.8.2017. 17:00 Sobočan - Makovec 2
25.8.2017. 16:30 Sobočan-Hoblaj 1
24.8.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
24.8.2017. 18:00 Rihtarec - Makovec 1
24.8.2017. 14:00 Jan - Tin 1
23.8.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
23.8.2017. 18:00 sobocan rihtarec 2
23.8.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
23.8.2017. 16:30 Sakac Flac 2
22.8.2017. 17:00 HOBLAJ-SOBOČAN 2
22.8.2017. 17:00 Novak Patrik 1
22.8.2017. 16:00 Bogdan-Novak 1
21.8.2017. 15:00 Bogdan-Novak 1
20.8.2017. 16:30 Sobočan 1
19.8.2017. 12:00 Igra s prijateljem 1
19.8.2017. 9:00 Sobočan 1
16.8.2017. 9:00 Bogdan 1
16.8.2017. 8:00 Rajf Rihtarec 1
10.8.2017. 18:30 Tenis škola - najmlađi 2
10.8.2017. 17:30 Rajf-Rihtarec 1
9.8.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
9.8.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
6.8.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 1
4.8.2017. 18:00 Perčić 1
4.8.2017. 18:00 Tenis škola 2
3.8.2017. 18:30 Tenis škola - najmlađi 2
3.8.2017. 18:00 Jakopić R. - Cofek J. KP 1
2.8.2017. 19:00 Tenis škola - dečki 2
2.8.2017. 18:00 Sobočan-Bogdan kp 1
2.8.2017. 17:30 Tenis škola - cure 2
1.8.2017. 18:00 Rihtarec-Sobočan 1
31.7.2017. 18:30 Makovec 2
31.7.2017. 17:00 Rajf 1
30.7.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 1
30.7.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 2
29.7.2017. 9:00 Rihtarec : Sobočan Dan.- K.P. 1
29.7.2017. 9:00 Trkulja-Sardi.Kp 2
28.7.2017. 18:00 Jakopić-Sobočan 1
28.7.2017. 17:00 Turk D. - Makovec K. 2
28.7.2017. 14:30 Rajf-Novakl P. KP 1
28.7.2017. 9:30 Tenis škola - dečki 1
28.7.2017. 8:00 Tenis škola - cure 1
27.7.2017. 17:30 Tenis škola - najmlađi 2
27.7.2017. 17:30 Turk M. - Makovec D. 1
26.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
26.7.2017. 18:15 Perčić - Županec 2
26.7.2017. 18:00 Sobočan - Makovec KP 1
26.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
26.7.2017. 16:00 Meri 1
25.7.2017. 18:00 R. Jakopic - D. Sobocan, KP 2
25.7.2017. 16:30 Rajf-Rihtarec 1
25.7.2017. 8:00 Turk D. - Cofek J. KP 2
24.7.2017. 18:00 Kotlovina 1
24.7.2017. 15:00 Bogdan-Novak 1
23.7.2017. 8:00 Sasa-Danijel.KP 1
22.7.2017. 8:00 Županec-Sobočan 1
21.7.2017. 18:00 percic-rihtarec kp 1
20.7.2017. 19:30 Zupanec - Sobocan, KP 1
20.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
20.7.2017. 18:00 Makovec - Turk 1
19.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
19.7.2017. 18:30 Turk - Makovec 1
19.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
19.7.2017. 17:00 Perčić - Rihtarec 1
19.7.2017. 9:15 Turk-Turk 1
18.7.2017. 18:30 SOBOČAN 1
17.7.2017. 17:30 Perčić 1
16.7.2017. 9:00 Bogdan - Makovec kp 1
16.7.2017. 9:00 Novak - Sobočan I. 2
16.7.2017. 8:00 jakopić-rihtarec kp 1
15.7.2017. 10:00 Novak-Bogdan 1
15.7.2017. 8:00 Turk, Sobočan 1
14.7.2017. 18:00 Trkulja-Sobočan 1
14.7.2017. 15:30 Rihtarec-Rajf 1
13.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
13.7.2017. 18:00 Novak-Bogdan 1
12.7.2017. 19:00 Novak - Sobočan N. kp 1
12.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
12.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
11.7.2017. 18:30 Jakopic-Rihtarec k.p. 2
11.7.2017. 18:00 Rajf - Makovec 1
10.7.2017. 18:30 Bogdan M. - Cofek J. KP 1
9.7.2017. 17:00 S. Trkulja - Sobocan D, KP 1
9.7.2017. 9:00 Novak - Dalibor kp 1
8.7.2017. 18:00 luka-emanuel 2
8.7.2017. 16:00 Veterani: Sveti Martin - Jug 2 2
8.7.2017. 16:00 Veterani: Sveti Martin - Jug 2 1
8.7.2017. 9:00 Rajf m. - Bogdan M. 1
8.7.2017. 9:00 Turk - Makovec 2
7.7.2017. 18:00 Turk-Makovec 1
7.7.2017. 18:00 Sobočan 2
6.7.2017. 19:15 Župamec-Sobočan 1
6.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
6.7.2017. 18:00 Makovec K. - Cofek J. KP 1
5.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
5.7.2017. 18:00 Sobocan 1
5.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
4.7.2017. 19:30 Eduardo - Marin 2
4.7.2017. 17:30 Rajf M. - Cofek J. 1
3.7.2017. 18:00 Turk-Sobočan k.p. 1
3.7.2017. 16:30 Sobočan 2
2.7.2017. 19:00 Percic- Rihtarec 1
2.7.2017. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 2
2.7.2017. 9:00 Sobočan 1
30.6.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
30.6.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
29.6.2017. 19:30 Cofek - trening 2
29.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
29.6.2017. 18:00 Rihtarec-Rajf 1
29.6.2017. 17:00 meri 1
29.6.2017. 9:00 Tenis škola - stariji dečki 2
28.6.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
28.6.2017. 18:00 Cofek - trening 18-20h 2
28.6.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
27.6.2017. 18:30 Sutlovič 18:30-20:00 2
27.6.2017. 18:00 Županec Danijel 1
26.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
26.6.2017. 10:00 Sutlovič 2
25.6.2017. 9:15 Goricanec-Hoblaj 4
24.6.2017. 11:00 Sutlovič 2
23.6.2017. 17:15 Goričanec-Kocijan 4
23.6.2017. 9:00 Tenis škola - stariji dečki 2
22.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
21.6.2017. 18:30 Šafarić 4
21.6.2017. 18:30 Karlovčec-Goričanec 2
21.6.2017. 18:00 Rihtarec L. - Cofek J. 1
20.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
19.6.2017. 19:00 Goričanec-Šafarić 3
19.6.2017. 18:00 Sobočan (kod Goričanca) 2
19.6.2017. 17:30 Rihtarec-Rajf 1
17.6.2017. 15:00 Šafarić 4
16.6.2017. 17:00 gosti 3
15.6.2017. 18:00 gosti 3
15.6.2017. 9:00 Goričanec-Kocijan 3
13.6.2017. 18:00 Sandi Poredos 4
12.6.2017. 17:30 gosti 4
12.6.2017. 16:15 gosti 4
12.6.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
9.6.2017. 15:00 Rihtarec top 3
9.6.2017. 14:00 Bogdan-Novak 4
7.6.2017. 18:30 Goričanec-Kocijan 2-0 4
7.6.2017. 17:30 Leček 3
6.6.2017. 18:00 Sandi Poredoš 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 5-7,3-6,5-7 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
24.5.2017. 17:45 Mađarić-Hoblaj 4
23.5.2017. 18:30 Bogdan-Novak 3
23.5.2017. 18:00 Goričanec - Hoblaj 4
22.5.2017. 18:00 Novak - Flac 2
22.5.2017. 17:00 Bozic-Rihtarec 3
20.5.2017. 18:30 bičanić 3
20.5.2017. 18:00 Lisjak 2
19.5.2017. 18:00 Jakopić Rajko-Sobočan Nikola m.kup. 4
19.5.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
17.5.2017. 19:00 david 4
17.5.2017. 18:00 Sobočan-Galović 4
17.5.2017. 18:00 Tenis škola - starija skupina 2
17.5.2017. 18:00 David 1
17.5.2017. 17:00 Cofek 4
16.5.2017. 18:00 Turk D. I M 3
16.5.2017. 9:15 102 soba 3
15.5.2017. 18:00 midzić 3
15.5.2017. 17:15 gosti 4
14.5.2017. 15:00 Tenis škola 3
14.5.2017. 15:00 Tenis škola 4
14.5.2017. 9:00 Jakopić- Lebar M.k. 3
14.5.2017. 8:00 Sasa - Goran. Mk 4
13.5.2017. 15:30 Đurkin 2
13.5.2017. 15:30 Đurkin 3
13.5.2017. 15:30 Đurkin 4
13.5.2017. 14:30 Đurkin 2
13.5.2017. 14:30 Đurkin 3
13.5.2017. 14:30 Đurkin 4
13.5.2017. 13:00 Đurkin 2
13.5.2017. 13:00 Đurkin 3
13.5.2017. 13:00 Đurkin 4
12.5.2017. 17:30 Jakopić - Nedeljko M.K 4
12.5.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
10.5.2017. 18:00 Karlo Blagović - Goran Perčić MURSKI KUP 4
8.5.2017. 16:30 rihtarec 3
7.5.2017. 13:00 Bogdan-Novak 3
6.5.2017. 15:00 Luka - Kruno 4
6.5.2017. 15:00 Josip Sakač - Emil Modlic 3
1.5.2017. 10:00 Bogdan-Novak 3
30.4.2017. 17:45 gosti 3
30.4.2017. 17:00 gosti 4
30.4.2017. 15:00 gosti 3
29.4.2017. 17:30 Luka - Kruno 3
29.4.2017. 17:00 gosti 4
29.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
29.4.2017. 15:00 Tenis škola 4
26.4.2017. 16:30 gosti 4
26.4.2017. 10:00 Danijela D. 4
25.4.2017. 16:00 Novak - Bogdan 3
22.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
22.4.2017. 15:00 Rihtarec L. - Cofek J. 4
22.4.2017. 13:00 gosti u1 3
21.4.2017. 14:00 Novak - Bogdan 3
17.4.2017. 16:45 cofek 3
17.4.2017. 16:00 Rajko - Kruno 3
17.4.2017. 15:45 Hamer - Stojko 4
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 17:00 david 4
15.4.2017. 17:00 gosti 4
15.4.2017. 10:00 Tenis škola 3
14.4.2017. 17:00 gost 309 4
14.4.2017. 9:30 Trkulja-Sobočan 4
13.4.2017. 16:30 Sasa.T-Kruno.M 4
12.4.2017. 17:00 Makovec top 3
12.4.2017. 17:00 Perčić 4
11.4.2017. 16:15 Novak - Bogdan 3
10.4.2017. 18:45 Novinščak 4
10.4.2017. 17:00 Percic-Rihtarec 3
10.4.2017. 17:00 gosti 4
9.4.2017. 15:00 Novak - Bogdan 4
8.4.2017. 15:30 Makovec - Trkulja 4
8.4.2017. 15:00 Tenis škola 1
8.4.2017. 15:00 Tenis škola 1
8.4.2017. 14:00 gost 327 3
8.4.2017. 8:30 Turk D.-Šardi R. 3
6.4.2017. 9:00 Turk - Makovec 3
5.4.2017. 17:45 Sobočan-top 3
5.4.2017. 9:00 Turk - Makovec 3
4.4.2017. 17:30 Rihtarec-top 3
3.4.2017. 17:00 Karlovcec 4
2.4.2017. 10:00 Parovi 4
2.4.2017. 10:00 Parovi 3
1.4.2017. 16:00 Rihtarec top 4
1.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
31.3.2017. 12:30 Sever 4
31.3.2017. 9:45 Novak - Bogdan 4
30.3.2017. 15:00 Karlovčec - Crnčec 4
28.3.2017. 18:15 Cofek - top 4
3.12.2016. 15:00 Tenis škola cure i dečki 15 - 17 h 1
26.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
26.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
12.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
12.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
5.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki (dvorana) 1
5.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure (dvorana) 1
3.11.2016. 11:00 gosti d5 3
31.10.2016. 18:30 jastreb 1
31.10.2016. 18:30 jastreb 2
30.10.2016. 15:00 NAJAM TERENA-NA APT B5 1
30.10.2016. 11:30 NAJAM TERENA-NA APT B5 1
29.10.2016. 15:00 Tenis škola - dečki 1
29.10.2016. 14:00 Tenis škola - cure 1
28.10.2016. 10:00 Najam terena - na sobu 104 1
24.10.2016. 15:00 Karlovčec - Crnčec 3
19.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
19.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
17.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
17.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
17.10.2016. 15:00 Turk - Crncec 4
15.10.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
15.10.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
14.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
14.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
14.10.2016. 13:45 Crnčec - Karlovčec 4
13.10.2016. 14:30 Karlovčec - Crnčec 3
8.10.2016. 15:00 Sobočan Nikola - Sobočan Dejan finale veterana 4
7.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
7.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
6.10.2016. 17:00 Perčić Goran-Sobočan Danijel 3
6.10.2016. 16:30 Sobočan 4
5.10.2016. 15:30 Karlovcec - Crncec 3
5.10.2016. 15:30 Goricanec - Turk 4
4.10.2016. 16:30 Sobočan N. - Cofek J. lista izazivanja 4
4.10.2016. 16:00 Karlovčec - Goričanec 3
1.10.2016. 16:30 D. Sobocan-R. Jakopic 4
1.10.2016. 14:00 Crncec - Karlovcec 3
30.9.2016. 18:15 Perčić Goran-Sobočan Danijel 2
30.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
30.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
30.9.2016. 17:00 Lisjak-Makovwc-Percic 4
29.9.2016. 14:00 Karlovčec - Turk 4
28.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
28.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
28.9.2016. 17:00 Lisjak-Makovec 4
28.9.2016. 16:00 DV SMJESKO-LISJAK 1
28.9.2016. 16:00 Perčić - Makovec 3
27.9.2016. 18:00 Rihtarec L. - Cofek J. 3
27.9.2016. 17:00 Sobočan N. - Makovec K. 1/2 finale 4
26.9.2016. 16:00 Crncec - Karlovcec 4
25.9.2016. 11:00 lisjak 4
25.9.2016. 8:00 Parovi - članovi kluba 3
24.9.2016. 17:00 domjanić 3
24.9.2016. 16:00 rihtarec top 1
23.9.2016. 19:00 Šarić 2
23.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
23.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
23.9.2016. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 4
23.9.2016. 17:00 Sobočan-top 3
22.9.2016. 17:00 Bilas 1
21.9.2016. 19:00 Perčić G. - Makovec K. - KPV 1
21.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
21.9.2016. 17:30 Jakopić R. - Cofek J. (KP - meč za 3. mj.) 4
21.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
21.9.2016. 17:00 Sobočan-top 3
20.9.2016. 17:15 Karlovcec - Cecelja 4
19.9.2016. 18:00 TS Zrin-parovi 3
19.9.2016. 17:00 Karlovčec - Crnčec 4
18.9.2016. 14:00 Sobočan 4
17.9.2016. 17:00 Jakopić R.- Rihtarec L. V.K.P. 4
16.9.2016. 19:30 Trkulja-Sobocan (KPV) 1
16.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
16.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
15.9.2016. 18:00 Perčić 3
15.9.2016. 17:00 Sobocan 4
15.9.2016. 17:00 Lisjak 1
14.9.2016. 19:30 Rihtarec - Makovec 1
14.9.2016. 18:30 Perčić G. - Cofek J. 2
14.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
14.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
14.9.2016. 17:00 Lisjak - Makovec 3
14.9.2016. 17:00 Karlovčec - Goričanec 4
13.9.2016. 18:15 Sobočan Nikola-Sobočan Danijel 2
12.9.2016. 17:00 TS "Zrin" - parovi 4
11.9.2016. 14:00 Lazar-Sobočan 4
11.9.2016. 8:00 Parovi - članovi kluba 3
10.9.2016. 17:00 Jambor 3
10.9.2016. 11:00 gosti 1
10.9.2016. 9:30 Perčić G. - Cofek J. 4
10.9.2016. 9:00 Turk D.-Sobocan D. 3
9.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
9.9.2016. 18:00 Jakopić R.-Županec D. 2
9.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
9.9.2016. 17:00 Sobočan - Makovec 3
8.9.2016. 18:00 Perčić 4
8.9.2016. 14:00 Crnčec - Karlovčec 3
8.9.2016. 12:00 Županec Danijel - Sobočan Danijel 4
8.9.2016. 10:00 Turk Dalibor - Sobocan Danijel. 4
7.9.2016. 18:00 Tenis škola - cure 1
7.9.2016. 18:00 Makovec 3
7.9.2016. 17:30 RIHTAREC-SOBOČAN kpv 2
7.9.2016. 17:00 Županec D. - Cofek J. (KPV) 4
6.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
5.9.2016. 17:30 Perčić G. - Turk D. 4
4.9.2016. 13:00 Škvorc -Rihtarec 3
4.9.2016. 9:30 Perčić G. - Cofek J. 4
4.9.2016. 9:00 Cure - parovi 3
4.9.2016. 7:30 Trkulja S. - Makovec K. (KP) 4
3.9.2016. 17:00 Jakopić Rajko : Sobočan Danijel 4
2.9.2016. 19:30 Trkulja-Sobočan kp 1
2.9.2016. 18:00 Sobocan D. : Sobocan D. 4
2.9.2016. 18:00 gosti 2
2.9.2016. 17:00 Karlovčec - Crnčec 3
1.9.2016. 19:30 lazar 2
1.9.2016. 18:00 Sobočan Dejan - Sobocan Danijel 4
1.9.2016. 18:00 Sobočan I.-Sobočan N. 3
1.9.2016. 17:30 Makovec 1
1.9.2016. 17:30 Josip Sakač 2
1.9.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
1.9.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
31.8.2016. 18:00 Jakopić R. - Cofek J. (KPV) 2
31.8.2016. 17:30 Makovec-Turk 4
30.8.2016. 18:00 Sobočan N - Crnčec 4
30.8.2016. 17:15 Sobočan Dan. - Cofek J. (KPV) 3
30.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
30.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
29.8.2016. 18:00 Sobočan - Crnčec 4
29.8.2016. 18:00 Mađarić - Hoblaj 3
29.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
29.8.2016. 17:30 Perčić - Jakopić 1
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 17:00 Otvoreno prvenstvo - FINALE: Šiprak - Rakić 4
28.8.2016. 16:00 Otvoreno prvenstvo - za 3. mjesto: Balaž - Mikac N 3
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 1
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 2
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 3
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 4
26.8.2016. 19:00 gosti 3
26.8.2016. 18:00 Sutlovič - Horvat 4
26.8.2016. 17:15 gosti 1
26.8.2016. 17:00 Lisjak-Makovec 2
26.8.2016. 15:30 Karlovčec - Crnčec 4
25.8.2016. 18:00 Zupanec-Sobocan, VP 4
25.8.2016. 17:30 Lazar - Makovec (KPV) 3
25.8.2016. 16:30 Karlovčec - Cecelja 2
25.8.2016. 9:00 Lisjak-Perčić 4
25.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
25.8.2016. 9:00 leo lisjak 3
25.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
24.8.2016. 18:00 N.Sobočan-I.Škvorc VL 4
24.8.2016. 17:00 Perčić - Cofek 5:7 2:6 3
24.8.2016. 17:00 Turk-Makovec 2
24.8.2016. 10:30 Sutlovič - Horvat 3
23.8.2016. 18:00 Sobočan 3
23.8.2016. 18:00 Makovec 2
23.8.2016. 18:00 Škvorc - Crnčec 1
23.8.2016. 17:00 Sobočan Dej. - Cofek J. 6:3 4:6 10:6 4
23.8.2016. 10:30 Sutlovič - Horvat 3
23.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
23.8.2016. 9:00 lisjak 4
23.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
22.8.2016. 16:45 senčar 3
22.8.2016. 14:00 Sutlovič - Horvat 3
21.8.2016. 16:00 Safaric 4
21.8.2016. 14:00 Trkulja-skvorc 4
21.8.2016. 10:00 Sobočan 4
21.8.2016. 10:00 Sušec 3
21.8.2016. 9:00 o3 apartman 1
21.8.2016. 8:00 Trkulja-Sobočan kp 4
21.8.2016. 8:00 Perčić G. - Sobocan Danijel 3
21.8.2016. 8:00 Trkulja, Makovec 2
20.8.2016. 17:15 Siniša 3
20.8.2016. 17:00 gosti 2
20.8.2016. 17:00 Sobocan-Jakopic 4
20.8.2016. 14:00 Trkulja -Crncec KPV 4
20.8.2016. 10:00 Sobočan N. - Makovec K. (KPV) 4
20.8.2016. 10:00 Josip Sakač 1
20.8.2016. 8:00 Mađarić-Hoblaj 3
20.8.2016. 8:00 Sobočan 4
19.8.2016. 19:30 Perčić G. - Županec D. 1
19.8.2016. 17:00 Mađarić - Hoblaj 4
19.8.2016. 16:30 SOBA 408, 1TEREN 1 SAT, NAPALĆENO 1
18.8.2016. 19:00 Novinščak-Perčić 4
18.8.2016. 18:00 Safarić 3
18.8.2016. 17:45 gosti 1
18.8.2016. 17:00 Turk D. - Cofek J. (KP) 2
18.8.2016. 16:30 Crnčec-Lazar 4
18.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
18.8.2016. 9:00 Grupa B - turnir 3
18.8.2016. 8:00 Grupa A - turnir mini tenis 3
18.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
17.8.2016. 19:00 Crncec - Rihtarec 3
17.8.2016. 19:00 Safarić 3
17.8.2016. 19:00 Safarić 3
17.8.2016. 17:30 Perčić G. - Sobočan D. 4
16.8.2016. 17:30 gosti 3
16.8.2016. 12:00 Crnčec - Makovec (KPV) 3
16.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
16.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
15.8.2016. 17:15 BiH reprezent 4
15.8.2016. 9:00 apartman O1 1
15.8.2016. 8:00 Trkulja Rihtarec 3
14.8.2016. 13:00 kelner 13-15 3
14.8.2016. 8:30 Trkulja S. - Makovec K. (KP) 3
14.8.2016. 8:00 Turk D.-Jakopić R.(KP veterani 4
13.8.2016. 17:00 gosti 17-19 4
13.8.2016. 10:00 Lisjak @ cure 3
13.8.2016. 10:00 Leo Lisjak - Petar Tomšić 4
13.8.2016. 10:00 Crncec - Karlovcec 2
13.8.2016. 9:00 Turk D.-Županec D.(vp) 4
12.8.2016. 18:30 K Makovec L Rihtarec 1
12.8.2016. 16:15 Karlovčec - Cecelja 3
12.8.2016. 15:00 TENIS 1H (do 16h) 1
12.8.2016. 9:15 J Sakač - T Sakač 4
12.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
12.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
11.8.2016. 18:00 Lisjak & cure 3
11.8.2016. 17:15 senčar 4
11.8.2016. 17:00 soba 342/339, 1h tenisa, NAPLAĆENO PREKO RECEPCIJE 1
10.8.2016. 18:30 K Makovec L Rihtarec 1
10.8.2016. 18:30 Perčić - Županec 4
10.8.2016. 18:00 Karlovcec-Goricanec 4
9.8.2016. 18:00 Karlovcec A.-Goričanec M. 1
9.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
9.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
8.8.2016. 18:30 Perčić G. - Makovec K. 4
8.8.2016. 18:30 Perčić D. - Makovec D. 3
8.8.2016. 16:45 Crncec - Goricanec 4
8.8.2016. 10:00 Hamer - Vršić 3
7.8.2016. 7:30 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
5.8.2016. 8:00 Makovec 3
4.8.2016. 17:00 gosti 3
4.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
4.8.2016. 9:00 Fran Novak - Danijel Mlinarić 3
4.8.2016. 9:00 Hrvoje Kovačić - Dario Šafarić 4
4.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22 h 3
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22h 2
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22 h 4
3.8.2016. 17:00 Gosti app 1
3.8.2016. 9:30 355 tenis 2h + 3 rekete za odrasle + 1 reket za di 1
2.8.2016. 17:30 Sobočan 4
2.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
2.8.2016. 9:00 Fran Novak 3
2.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
2.8.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 4
31.7.2016. 7:30 Parovi-članovi kluba 4
30.7.2016. 17:30 Nikola Sobočan - Patrik Lebar finale KP 4
30.7.2016. 17:00 sobocan 3
30.7.2016. 10:00 Šulje-Žepec 3
30.7.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B (turnir) 1
30.7.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B (turnir) 2
29.7.2016. 17:30 Makovec Kruno, Sobočan Danijel, Luka Rihtarec 4
29.7.2016. 17:30 matej-matija 1
29.7.2016. 17:30 denis-emanuel 2
29.7.2016. 17:30 jura-antonio 3
29.7.2016. 16:00 Crncec - Goricanec 4
28.7.2016. 19:00 Perčić 3
28.7.2016. 18:00 Sobočan 2
28.7.2016. 17:45 gosti 1
28.7.2016. 9:00 Tenis skola - grupa A 1
28.7.2016. 8:00 Tenis skola - grupa B 1
27.7.2016. 19:00 Crncec 4
27.7.2016. 19:00 Perčić Rihtarec 3
26.7.2016. 19:00 Rihtarec-Sobočan 4
26.7.2016. 18:00 emanuel-denis 2
26.7.2016. 17:30 perčić- jambor 3
26.7.2016. 9:00 Tenis skola - grupa A 1
26.7.2016. 9:00 lisjak 4
26.7.2016. 8:00 Tenis skola - grupa B 1
25.7.2016. 19:00 Mikulaj-Turk 3
25.7.2016. 19:00 Goričanec-Kraljić 3
25.7.2016. 19:00 Goričanec-Kraljić 4
25.7.2016. 14:00 Lebar P. - Cofek J. (KP - polufin.) 6:2 6:4 4
24.7.2016. 11:00 J4 APARTMAN, + 3 REKETA, NAPLATILA RECEPCIJA;LOPTI 1
24.7.2016. 8:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
23.7.2016. 18:30 gostti 325 2
23.7.2016. 18:00 Jakopić Rajko-Sobočan Nikola k.p. 4
23.7.2016. 17:00 Domjanić 3
23.7.2016. 16:00 Ivan Kiralj 2
23.7.2016. 15:00 košarkaši 1
23.7.2016. 15:00 košarkaši 2
23.7.2016. 15:00 košarkaši 3
23.7.2016. 15:00 košarkaši 4
22.7.2016. 20:30 gosti 103 1
22.7.2016. 18:45 Trkulja 4
22.7.2016. 18:45 Trkulja 2
22.7.2016. 18:45 gosti 1
22.7.2016. 18:00 Borucki -g.hotel 3
21.7.2016. 20:00 o3 apartman + 4 rekete -- NAPLAĆENO PREKO RECEPCIJ 1
21.7.2016. 8:00 Turk 3
20.7.2016. 18:45 Rus 2
20.7.2016. 18:00 Sobočan-Šagi 4
20.7.2016. 18:00 SOBOČAN 3
20.7.2016. 18:00 Tenis skola - grupa B 1
20.7.2016. 17:00 Lisjak 4
20.7.2016. 17:00 Tenis skola - grupa A 1
19.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
19.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
19.7.2016. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 3:6 6:4 3:10 4
19.7.2016. 18:00 Jambor 3
19.7.2016. 17:45 gosti 2
19.7.2016. 8:00 Lisjak 3
17.7.2016. 18:00 Jakopić-Trkulja K.P. 4
17.7.2016. 18:00 sobocan 3
17.7.2016. 15:00 Perčić-Sobočan 4
15.7.2016. 18:00 TS Zrin 3
15.7.2016. 18:00 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 2
15.7.2016. 17:00 Sobocan 4
15.7.2016. 16:15 senčar 1
14.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
14.7.2016. 19:00 Rihtarec L. - Makovec K. 3
14.7.2016. 18:00 Lisjak 4
14.7.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
14.7.2016. 18:00 Turk D. - Cofek J. (KP) 0:6 0:6 3
13.7.2016. 9:00 Svečnjak-hotel 330 3
12.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
12.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
12.7.2016. 19:00 Rihtarec-Sobočan N. 4
12.7.2016. 19:00 Turk M. - Makovec D. 3
12.7.2016. 9:00 hotel 114 Kvas 3
12.7.2016. 8:30 Crncec - Karlovcec 4
11.7.2016. 18:30 Lebar P. - Makovec K. (KP) 2
10.7.2016. 15:00 gost hot. 15-17 3
10.7.2016. 9:00 Jaklin 4
9.7.2016. 20:00 d2 2
9.7.2016. 18:00 luka rihtarec top 2
9.7.2016. 9:00 Leo Lisjak - Fran Novak 1
9.7.2016. 9:00 Jaklin 4
9.7.2016. 8:30 Makovec G. - Lazar I. 3
9.7.2016. 8:00 Hrvoje Kovačić - Florijan Podgorelec 1
9.7.2016. 8:00 Dario Šafarić - Jan Haček 2
8.7.2016. 20:00 D2 APT, 1 H TENISA - naplaćeno 2
8.7.2016. 19:00 Trkulja-Percic (kp) 4
8.7.2016. 19:00 Trkulja K. i Makovec D. 3
8.7.2016. 17:00 bratuša 17-19 3
8.7.2016. 17:00 bratuša 17-19 4
8.7.2016. 16:00 bratusa 3
8.7.2016. 16:00 bratusa 4
8.7.2016. 9:15 Sobocan 4
7.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
7.7.2016. 18:00 Lisjak, Turk, Novinščak i Makovec 3
7.7.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
7.7.2016. 18:00 Sobočan-top 4
7.7.2016. 9:00 Crnčec 4
7.7.2016. 9:00 hotel 116 3
6.7.2016. 20:00 Sobočan-top 4
6.7.2016. 17:00 Cofek Josip-Sobočan Danijel 4
5.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
5.7.2016. 20:00 Sobočan-top 4
5.7.2016. 20:00 Andreja Kutnjak 2
5.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
5.7.2016. 18:00 Turk D.- Makovec G.(kp) 3
5.7.2016. 18:00 M. Turk - cure 4
5.7.2016. 17:00 Cofek Josip - Sobočan Danijel 4
4.7.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 3
3.7.2016. 19:00 Kutnjak Andreja 4
2.7.2016. 17:15 Sobočan-top 4
2.7.2016. 9:00 Turk D. 4
2.7.2016. 8:00 Hrvoje Kovačić - Daniel Mlinarić 1
2.7.2016. 8:00 Dario Šafarić - Fran Novak 2
2.7.2016. 8:00 Jan Haček - Florijan Podgorelec 3
1.7.2016. 19:00 Rihtarec L.-Sobočan Danijel 4
1.7.2016. 18:00 Škvorc - Makovec KP 3
1.7.2016. 17:45 Turk D. 2
1.7.2016. 16:30 Perčić G. - Cofek J. (KP) 2:6 1:6 4
30.6.2016. 19:30 Jakopić- Županec K.P. 3
30.6.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
30.6.2016. 18:30 Crnčec-sobočan -kp 4
30.6.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
30.6.2016. 18:00 Sobočan-top 4
29.6.2016. 20:00 raić 3
29.6.2016. 19:00 Novinščak Petra 1
29.6.2016. 18:30 Perčić - jambor 2
29.6.2016. 17:30 Božić - Makovec (veterani MK 1/2 finale) 3
29.6.2016. 17:00 Karlovčec - Cecelja 4
29.6.2016. 17:00 Šardi-Šoštarić 1
29.6.2016. 7:30 K.Makovec-L.Rihtarec 4
28.6.2016. 20:00 gosti app 3
28.6.2016. 20:00 raić 4
28.6.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
28.6.2016. 18:00 sobočan nikola top 4
28.6.2016. 17:00 Tenis škola - grupa B 1
28.6.2016. 17:00 Turk D. 3
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 1
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 2
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 3
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 4
26.6.2016. 7:30 Katarina Trkulja - Danijela Makovec 4
25.6.2016. 18:30 Andreja Flis (apartman) 3
25.6.2016. 9:30 Crnčec - Makovec (KP) 4
25.6.2016. 8:00 Saša Trkulja-Luka Rihtarec (KP) 4
25.6.2016. 8:00 Florijan Podgorelec - Dario Šafarić 3
25.6.2016. 8:00 Fran Novak - Hrvoje Kovačić 2
25.6.2016. 8:00 Daniel Mlinarić - Leo Lisjak 1
24.6.2016. 18:30 Makovec Danijela i Kruno 2
24.6.2016. 18:00 Turk-Percic(kp) 3
24.6.2016. 18:00 Jakopić - Crnčec K.P. 4
23.6.2016. 18:00 Makovec - Perčić (KP) 4
23.6.2016. 9:00 Lebar P. - Rihtarec L. (KP) 2
22.6.2016. 20:30 e2 apartman - NAPLAĆENO! 1
22.6.2016. 18:30 Jakopić - Makovec (KP) 4
22.6.2016. 18:00 Lebar P. - Makovec G. (KP) 1
22.6.2016. 16:30 Tenis škola 1
22.6.2016. 16:30 Tenis škola 2
22.6.2016. 16:30 Lisjak, Novinščak,Makovec 4
22.6.2016. 13:00 Bogdan - Perčić 4
22.6.2016. 8:30 Turk-Makovec 3
22.6.2016. 8:00 G.Makovec-L.Rihtarec(KP) 4
21.6.2016. 10:30 Rihtarec 1
20.6.2016. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. (KP) 6:2 6:3 3
20.6.2016. 16:30 Lisjak-Novinscak-Percic-Turk 4
20.6.2016. 9:00 K Makovec-L Rihtarec 3
19.6.2016. 17:00 N.Sobočan-I.Škvorc (KP) 4
18.6.2016. 18:00 Branilović A. - Cofek J. MK 7:6 4:6 6:4 4
18.6.2016. 18:00 dvanajščak 1
18.6.2016. 16:00 Rajko Jakopić - Goran Perčić 2:6 4:6 4
18.6.2016. 15:00 Turk Dalibor-Sobočan Danijel 3
18.6.2016. 15:00 Igor (1 sat) 4
18.6.2016. 8:00 Makovec Danijela i Kruno 3
17.6.2016. 19:00 dvanajščak 3
16.6.2016. 19:00 Tenis škola - prvi trening 2
16.6.2016. 19:00 Lisjak-Novinscak-Percic 3
16.6.2016. 15:00 vaillant 15-19 3
16.6.2016. 15:00 vaillant 15-19 4
15.6.2016. 19:00 Sobočan - Perčić 4
15.6.2016. 18:00 Maik Nerer i cure trening 2
15.6.2016. 18:00 Dražen Crnčec - Goran Perčić 0:6 0:6 4
15.6.2016. 18:00 Cofek - top za tenis 3
13.6.2016. 18:00 Perčić - Makovec 4
13.6.2016. 18:00 Perčić Denis- Sobocan D. 3
13.6.2016. 17:00 Perčić Denis-Sobočan Danijel 3
13.6.2016. 17:00 Crncec - Karlovcec 1
12.6.2016. 9:00 Emil 2
12.6.2016. 8:00 Članovi TK-parovi 3
12.6.2016. 8:00 Članovi TK-parovi 4
11.6.2016. 15:00 Turk D.-murski kup 4
11.6.2016. 13:00 Skvorc-Zivcec 3
11.6.2016. 12:00 Sobočan Nikola-top 4
11.6.2016. 11:00 SOBA 111 RIBIČ 1
11.6.2016. 8:30 Turk-Šardi 3
11.6.2016. 8:00 Galović A. - Makovec K. (MK) 4
10.6.2016. 19:00 gdin Tomas soba 345 1
10.6.2016. 18:00 Kineziološki fakultet 1
9.6.2016. 18:30 Ženska ekipa - trening 1
9.6.2016. 18:00 Perčić D. - Cofek J. (MK) 0:6 2:6 4
9.6.2016. 18:00 Jakopić R. - Jakopić N. 3
9.6.2016. 16:30 Karlovčec - Cecelja 2
9.6.2016. 15:30 Sobočan Danijel-Top 3
9.6.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 1
8.6.2016. 18:45 Jambor 2
8.6.2016. 18:00 Branilović - Perčić (MK) 6:2 7:5 4
8.6.2016. 15:30 Karlovčec - Sobočan 4
7.6.2016. 18:30 Županec Danijel- Sobocan Danijel 4
6.6.2016. 18:00 Sobočan - Perčić 3
6.6.2016. 16:00 Karlovčec - Crnčec (Top) 4
6.6.2016. 11:00 apt K2 1
5.6.2016. 15:00 Karlovčec 3
5.6.2016. 8:00 Parovi-članovi kluba 3
5.6.2016. 8:00 Parovi-članovi kluba 4
4.6.2016. 18:00 Makovec K. Sobocan Danijel 3
4.6.2016. 17:30 Škvorc I. - Cofek J. 1:6 3:6 4
3.6.2016. 18:30 Jambor 2
2.6.2016. 18:30 Sobočan Danijel-TOP 3
2.6.2016. 17:00 Koncic-Rajf 4
1.6.2016. 19:15 Rihtarec-(top za loptice) 1
30.5.2016. 19:00 Rihtarec-Perčić 2
30.5.2016. 18:15 Jambor 3
30.5.2016. 18:00 Sobočan 4
30.5.2016. 18:00 Sobočan Danijel-Top 1
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 2
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 3
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 4
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 4
28.5.2016. 18:00 sobocan 2
27.5.2016. 18:00 Rihtarec-(top za loptice) 2
27.5.2016. 18:00 Jakopić R. 4
27.5.2016. 18:00 Sobočan 3
27.5.2016. 7:00 Rihtarec Luka - Makovec Kruno 2
26.5.2016. 15:00 Sobočan 4
26.5.2016. 7:00 K.Makovec-Rihtarec 3
23.5.2016. 20:00 Perčić - Makovec 2
23.5.2016. 18:00 Jambor 3
22.5.2016. 10:30 Sobocan 4
21.5.2016. 12:00 đurkin 12-17 2
21.5.2016. 12:00 Đurkin 12-17 3
21.5.2016. 12:00 Đurkin 12-17 4
21.5.2016. 10:00 Sobočan 4
20.5.2016. 18:00 Sobočan Danijel-Top 3
18.5.2016. 19:00 Rihtarec-(top za loptice) 2
17.5.2016. 18:00 Rihtarec 2
17.5.2016. 17:30 Nerer - Makovec MK veterani 4
17.5.2016. 17:15 Karlovcec 3
16.5.2016. 17:30 Sobočan 4
16.5.2016. 17:30 Karlovcec - Crncec 3
15.5.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 3
15.5.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 4
14.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 3
14.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 4
13.5.2016. 18:30 Sobočan Danijel-Top 4
13.5.2016. 15:00 Žoz-15,00-17,00 3
13.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 4
11.5.2016. 16:00 Pintarić - Makovec MK 3
9.5.2016. 16:30 Karlovčec - Crnčec 3
9.5.2016. 8:00 Rihtarec - Makovec 3
8.5.2016. 9:00 Članovi TK-parovi 3
7.5.2016. 16:00 Jakopić R.- Trkulja S. M.K. 4
6.5.2016. 18:00 Trkulja - Makovec 3
5.5.2016. 18:30 Rihtarec - Makovec 4
5.5.2016. 16:30 Karlovcec - Cecelja 3
30.4.2016. 15:00 Rihtarec - Makovec 4
30.4.2016. 15:00 Jambor 3
30.4.2016. 9:00 Šardi Robert:Sobočan Danijel 3
29.4.2016. 16:00 Šardi - Makovec i žene 3
29.4.2016. 16:00 Šardi - Makovec i žene 4
24.4.2016. 9:00 Parovi - članovi kluba 3
24.4.2016. 9:00 Parovi - članovi kluba 4
23.4.2016. 16:00 Turk - Makovec 4
21.4.2016. 16:15 Karlovčec - Cecelja 3
20.4.2016. 18:30 Don Bađo 3
18.4.2016. 17:30 Lebar Patrik:Sobočan Danijel 3
17.4.2016. 13:30 Škvorc Igor-Žganec Andrejas 4
17.4.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 3
17.4.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 4
15.4.2016. 18:00 Cure tenis&fun 3
15.4.2016. 18:00 Cure tenis&fun 4
14.4.2016. 14:30 Dvanajščak D. : Sobočan Danijel 3
13.4.2016. 17:30 Turk-Makovec 3
10.4.2016. 13:30 Davor-Patricia 3
10.4.2016. 9:30 Perčić - Makovec 3
9.4.2016. 16:00 Makovec K. i D. 4
7.4.2016. 15:30 Turk D.i M. 4
6.4.2016. 17:00 Novinscak 2
4.4.2016. 15:00 Karlovčec - Crnčec 1
2.4.2016. 15:00 NERER - TUKSAR 4
2.4.2016. 14:00 Davor-Patricia 3
1.4.2016. 18:00 Izabela Lisjak i cure :) 3
1.4.2016. 18:00 Izabela Lisjak i cure :) 4
28.3.2016. 20:00 Sobocan, singl 1
21.3.2016. 20:00 Karlovčec 1
14.3.2016. 20:00 Perčić - Sobočan 2
7.3.2016. 20:00 Sobocan singl 2
29.2.2016. 20:00 Sobocan Dejan 1
29.2.2016. 20:00 Branilovic 1
22.2.2016. 20:00 Goran Perčić 2
22.2.2016. 20:00 Rajko Jakopić 2
15.2.2016. 20:00 Crnčec i ekipa 2
8.2.2016. 20:00 Makovec Kruno 1
8.2.2016. 20:00 Makovec Goran 1
8.2.2016. 20:00 Rihtarec Luka 1
8.2.2016. 20:00 Jakopić Rajko 1
1.2.2016. 20:00 Sobocan Dejan 2
1.2.2016. 20:00 Branilovic 2
25.1.2016. 20:00 Sobocan Dejan 3
25.1.2016. 20:00 Cofek J. 3
25.1.2016. 20:00 Goran Perčić 3
25.1.2016. 20:00 Branilović 3
18.1.2016. 20:00 Crnčec i ostali 3
11.1.2016. 20:00 Sobocan - Sobocan 2
11.1.2016. 20:00 Makovec 2
11.1.2016. 20:00 Sobočan Danijel 2
4.1.2016. 20:00 Perčić 1
4.1.2016. 20:00 Branilović 2
4.1.2016. 20:00 Rajko Jakopić, Cofek 3
28.12.2015. 20:00 Sobocan-Sobocan 1
21.12.2015. 20:00 Crncec 1
14.12.2015. 20:00 Sobocan-Sobocan 1
7.12.2015. 20:00 Makovec 3
30.11.2015. 20:00 Branilović 3
30.11.2015. 20:00 Perčić 2
30.11.2015. 20:00 Perčić, Cofek, Jakopić 2
23.11.2015. 20:00 Crnčec, Goričanec 3
23.11.2015. 20:00 Škvorc Igor - Dobočan Danijel-Balon 4
18.11.2015. 15:00 Makovec G.-Sobocan D. 3
16.11.2015. 20:00 Turk, Županec 3
16.11.2015. 17:00 novak- horvat, parovi 2
10.11.2015. 15:00 Crncec 4
9.11.2015. 20:00 Nik V., Robi Š., Makovec G. i K. - balon Punčec 1
9.11.2015. 14:30 Cofek 4
8.11.2015. 14:00 Skvorc-Zivcec 4
7.11.2015. 14:00 gosti 2 sata 4
5.11.2015. 15:00 Crncec 3
2.11.2015. 20:00 Cofek, Perčić - Balon 1
2.11.2015. 20:00 Jakopić, Sobočan Dan.-Balon 2
31.10.2015. 14:30 Clanovi 1
31.10.2015. 14:30 Clanovi 2
31.10.2015. 10:00 Makovec K. - Makovec G. 3
30.10.2015. 14:00 Crnčec 3
30.10.2015. 14:00 Stojko 4
25.10.2015. 14:00 Jakopić R.- Jakopić B. 4
24.10.2015. 15:00 Robert Kralj 4
24.10.2015. 14:30 Golec T.-Kudec D. 1
24.10.2015. 13:00 Dvanajščak D. : Sobočan Danijel 4
24.10.2015. 12:30 Crnčec 3
22.10.2015. 14:30 Crnčec 3
20.10.2015. 16:30 Crnčec - Perčić 3
12.10.2015. 16:00 Polanec 2
10.10.2015. 9:00 Perčić G.- Trkulja S. klupsko 4
9.10.2015. 16:30 Perčić Goran-Sobočan Danijel 3
4.10.2015. 15:30 Sobocan N. - Sobocan D., FKP 4
4.10.2015. 14:00 Golec-Kudec 2
4.10.2015. 9:30 Stojko 4
4.10.2015. 8:00 Trkulja, Sobočan D., Makovec G. i K. - parovi 3
3.10.2015. 15:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 3
1.10.2015. 16:00 Makovec 4
30.9.2015. 16:30 Dražen Crnčec 4
30.9.2015. 16:00 Nikola Sobočan - Goran Perčić - polufinale KPV 3
28.9.2015. 17:00 Perčić D. 2
28.9.2015. 16:00 Perčić 4
28.9.2015. 15:30 Stojko - Makovec K. 3
27.9.2015. 10:00 Trkulja S. - Sobocan D. 3
26.9.2015. 17:00 Trkulja -Jakopic 3
26.9.2015. 13:00 Kudec-Novosel 3
22.9.2015. 16:00 Makovec 4
21.9.2015. 18:00 perčić-dobranić 4
18.9.2015. 19:30 Jakopić - Makovec 1
17.9.2015. 17:00 Turk-Crnčec 2
16.9.2015. 18:30 clanovi 2
16.9.2015. 17:15 Nikola Sobočan - Kruno Makovec KP 3
16.9.2015. 17:00 Skvorc I. - Sobocan D. 4
16.9.2015. 17:00 Perčić D. - Crnčec 1
14.9.2015. 17:30 Dobranić - Perčić 3
13.9.2015. 14:00 Makovec - Sobočan 3
13.9.2015. 8:00 Jakopić-Škvorc K.P. 3
12.9.2015. 17:00 Jakopić - Makovec 3
12.9.2015. 15:00 Goran P. - Danijel S. K.P. 3
12.9.2015. 14:30 Davor J. 4
12.9.2015. 11:00 gosti 4
11.9.2015. 16:00 Trkulja Saša - Sobočan Danijel 4
10.9.2015. 18:30 Davor J. 2
10.9.2015. 17:30 Stojko-Sobočan 3
10.9.2015. 17:30 Perčić D. - Crnčec 1
10.9.2015. 17:00 Turk - Makovec 3
9.9.2015. 17:00 Denis Perčić 4
9.9.2015. 17:00 Dubravko Tuksar 3
9.9.2015. 10:30 D.Turk-I.Škvorc 4
9.9.2015. 8:00 Makovec K.- Jakopić R. K.P. 3
8.9.2015. 18:00 Goran P. - Kruno M. 3
8.9.2015. 17:30 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 4
8.9.2015. 17:00 Dražen C. - Mario G. 3
7.9.2015. 19:00 Varsic 2
7.9.2015. 18:15 Davor Jambor 3
7.9.2015. 18:00 Denis Perčič 4
7.9.2015. 17:30 Crnčec 1
6.9.2015. 15:00 gosti 1
6.9.2015. 15:00 gosti 2
6.9.2015. 9:00 Trkulja S.- Šardi R. 4
5.9.2015. 18:00 Polanec M. 2
5.9.2015. 13:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 4
4.9.2015. 18:15 Clanovi 1
4.9.2015. 17:45 Stojko-Sobočan 4
4.9.2015. 17:30 Goran Perčić - Dalibor Turk 2
4.9.2015. 17:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 3
4.9.2015. 15:30 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 4
3.9.2015. 18:00 Denis Perčić 3
3.9.2015. 16:00 Škvorc - Makovec K. 4
3.9.2015. 9:00 Tenis škola 3
2.9.2015. 19:00 Gosti 1
2.9.2015. 18:30 Clanovi 4
2.9.2015. 18:00 Perčić D. 2
2.9.2015. 17:30 Goran P. - Goran M. 3
1.9.2015. 18:15 Stojko 2
1.9.2015. 18:00 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 4
1.9.2015. 17:30 Turk D. - Makovec K. KP 3
1.9.2015. 9:00 Tenis škola 3
31.8.2015. 18:00 Skvorc Igor - Makovec Goran 4
31.8.2015. 17:30 Perčić G. - Makovec K. 3
30.8.2015. 18:00 Stojko A. - Sobocan D. 4
30.8.2015. 14:00 Trkulja S.- Sobocan D. 4
30.8.2015. 12:30 Trkulja S. - Sobočan Danijel 4
30.8.2015. 10:15 Perčić - Makovec 4
29.8.2015. 17:00 gosti 2 sata 2
29.8.2015. 15:00 Mekovec-Kudec 2
29.8.2015. 15:00 Golec-Novosel 1
29.8.2015. 9:00 Trkulja S. - Sobocan D. 3
28.8.2015. 17:30 Goran Perčić - Mario Nerer 4
27.8.2015. 18:15 Marič 4
27.8.2015. 18:00 Stojko 3
27.8.2015. 16:00 GOST 3
27.8.2015. 9:00 Škola tenisa 4
26.8.2015. 19:00 daniel.z. Boštjan.r 4
26.8.2015. 18:30 Clanovi 3
26.8.2015. 18:00 daniel.z. Boštjan.r 4
26.8.2015. 16:00 Korbelj-Tuksar 2
25.8.2015. 18:00 Goran P. - Nikola S. 4
25.8.2015. 9:00 Tenis škola 3
24.8.2015. 17:30 Perčić G - Jakopić R K.p. 4
24.8.2015. 17:30 gosti 3
23.8.2015. 16:00 Sobocan Dan.-Sobocan Dej. 3
23.8.2015. 10:00 Nerer 2
23.8.2015. 8:30 Perčić - Trkulja 3
23.8.2015. 8:00 Županec - Makovec 4
22.8.2015. 18:00 Moharić 1
22.8.2015. 17:00 GOSTI 241 1
22.8.2015. 17:00 Makovec 3
22.8.2015. 14:30 Clanovi 4
22.8.2015. 14:00 APT I4 1
22.8.2015. 13:00 APT I4 1
22.8.2015. 10:00 Nerer 2
21.8.2015. 16:00 gosti 4
21.8.2015. 16:00 Jaklin 2
21.8.2015. 10:00 gosti 3
20.8.2015. 18:00 Sutlovič 2h 1
20.8.2015. 10:00 gosti 2
20.8.2015. 9:00 Škola tenisa 3
19.8.2015. 18:30 Makovec 3
19.8.2015. 17:00 Lebar P. - Makovec K. 3
19.8.2015. 16:30 GOST 1
19.8.2015. 13:30 Sutlovič 2h 1
19.8.2015. 10:00 gosti 1
18.8.2015. 18:00 1xteren od 18.00-19.00, soba 301 1
18.8.2015. 11:00 Sutlovič 1
18.8.2015. 9:00 Škola tenisa 3
16.8.2015. 18:00 gosti 4
16.8.2015. 15:00 GOST 3
16.8.2015. 15:00 GOST 4
16.8.2015. 15:00 Clanovi 2
15.8.2015. 16:30 Clanovi 4
15.8.2015. 16:00 GOST 3
15.8.2015. 15:00 Kudec-Golec 2
15.8.2015. 15:00 Mekovec-Vrbanec 1
14.8.2015. 20:30 Jakopić - Makovec 2
14.8.2015. 19:00 Makovec K. : Sobočan Dan. 1
14.8.2015. 18:30 Clanovi 3
14.8.2015. 18:00 111, 1 h, 1 TEREN 1
14.8.2015. 18:00 gosti 304 4
13.8.2015. 18:00 GOST 4
12.8.2015. 18:30 Perčić G. - Cofek J. 4
12.8.2015. 18:30 Jakopić - Makovec 3
12.8.2015. 16:30 1h tenisa, sobe120 i 122 2
12.8.2015. 16:00 Mekovec-Kudec 3
12.8.2015. 16:00 Tisljaric-Golec 4
11.8.2015. 18:30 Clanovi 4
11.8.2015. 17:00 G makovec 3
11.8.2015. 10:00 gosti 4
11.8.2015. 8:00 Trkulja - Makovec 3
10.8.2015. 18:00 Turk Dalibor- Turk Z. 3
10.8.2015. 18:00 Jakopić R.- Jakopić N. 4
9.8.2015. 18:00 clanovi 2
9.8.2015. 17:00 Otvoreno prvenstvo - finale 3
9.8.2015. 9:00 gosti 1
8.8.2015. 20:00 gosti 1
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 1
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 2
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 3
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 4
7.8.2015. 19:00 Perčić G. - Cofek J. 4
7.8.2015. 18:30 Jakopić- Makovec 3
6.8.2015. 18:00 Finale klup. prvenstva - Karlo Novak - Patrik Leba 3
6.8.2015. 9:00 škola tenisa 4
4.8.2015. 18:30 Sobočan N. - Makovec K. 3
4.8.2015. 18:30 Clanovi 1
4.8.2015. 9:00 Tenis škola 3
3.8.2015. 18:30 Gost 4
2.8.2015. 17:00 Mikulcic vrbanec 1
2.8.2015. 17:00 davor kudec 2
2.8.2015. 16:00 Gost 4
2.8.2015. 16:00 Gost 3
31.7.2015. 18:45 gosti 2
31.7.2015. 18:00 Rajko J.- Karlo N., K.P. polufinale 2:6 3:6 4
31.7.2015. 18:00 Lebar P. - Cofek J., KP polufinale 3:6 7:5 6:1 3
31.7.2015. 15:00 Makovec K. : Sobočan Danijel 3
31.7.2015. 9:00 Sobočan D. - Makovec K. 3
29.7.2015. 18:45 Perčić G. - Cofek J. 1:6 7:5 5:10 4
28.7.2015. 18:00 Jakopić R.-Novak K. KP 4
28.7.2015. 17:45 Perčić G. - Makovec K. 2
28.7.2015. 17:00 Krešo Korbelj 3
26.7.2015. 19:00 Lebar P.-Makovec K., KP 4
26.7.2015. 8:00 GOST 1
25.7.2015. 18:30 GOST 4
23.7.2015. 19:00 Sobočan Dan. - Cofek J., KP 2:6 6:7 4
23.7.2015. 18:30 Makovec- jakopić K.P. 3
22.7.2015. 19:00 Novak - Sobočan klupsko 4
20.7.2015. 19:00 Makovec G.- Sobocan Dan. 3
20.7.2015. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 2:6 3:6 4
19.7.2015. 17:30 Perčić G. - Sobočan D. KP 4:6 2:6 4
18.7.2015. 17:45 Mekovec N.-Kudec D. 2
18.7.2015. 7:00 Trkulja S.- Sobocan D. 4
17.7.2015. 8:00 Dalibor Turk 3
16.7.2015. 18:45 N.Mekovec-D.Kudec 3
16.7.2015. 18:45 T.Golec-R.Skoliber 4
15.7.2015. 18:30 Makovec K. - Sobocan D., KP 3
15.7.2015. 18:00 Sobočan M. - Cofek J., KP 4:6 3:6 4
14.7.2015. 18:30 škvorc-sobočan kp 3
14.7.2015. 18:30 Branilović - Makovec G. 4
14.7.2015. 18:15 Turk - Makovec 2
13.7.2015. 17:30 Jakopić R.- Šardi r. KP 4
13.7.2015. 9:30 Jaklin 4
12.7.2015. 19:00 Jaklin 4
12.7.2015. 8:00 KP Trkulja-Lebar 4
11.7.2015. 19:00 Jaklin 4
11.7.2015. 18:00 Makovec 3
11.7.2015. 17:00 trkulja 4
10.7.2015. 19:00 Jaklin 4
10.7.2015. 18:30 Jakopić - Makovec 3
9.7.2015. 17:30 Makovec 4
9.7.2015. 16:00 GOST 3
9.7.2015. 16:00 GOST 3
8.7.2015. 18:30 Branilović-Sobočan 4
7.7.2015. 18:30 Dalibor Turk-Rajko Jakopičc 4
7.7.2015. 18:30 Novak K. - Cofek J. 3
6.7.2015. 19:30 Turk D. - Cofek J., KP 0:6 0:6 4
6.7.2015. 18:30 Dalibor Turk-Karlo Novak 4
6.7.2015. 18:30 Branilovic A. - Sobocan D. 3
6.7.2015. 9:00 Jaklin 1
5.7.2015. 19:45 Makovec G.-Makovec K. 2
5.7.2015. 19:30 GOSTI 3
5.7.2015. 19:00 Jaklin 1
5.7.2015. 14:00 Mekovec-Kudec 3
5.7.2015. 8:15 Makovec G. 4
4.7.2015. 19:00 Jaklin 1
4.7.2015. 18:30 Jakopić R.- Sobočan D. KP 4
4.7.2015. 18:00 Goran P. - Saša Trkulja KP 6:1, 6:0 3
4.7.2015. 18:00 Dalibor Turk 2
4.7.2015. 8:30 Šardi R. - Makovec K. KP 3
2.7.2015. 18:00 G. Perčić - G. Makovec KP 3:6, 6:4, 3:6 3
2.7.2015. 10:30 Novak Karlo: Sobočan Danijel. 2
2.7.2015. 9:00 ŠKOLA TENISA 2
1.7.2015. 19:00 Cofek J. - Sobočan D., KP 6:0 6:3 3
1.7.2015. 18:00 Perčić - Nikola Sobočan 4
1.7.2015. 8:00 Jakopić R. - Cofek J., KP 1:6 0:6 4
30.6.2015. 18:30 Makovec G.-Sobočan N. 4
30.6.2015. 18:00 ŠKOLA TENISA 2
30.6.2015. 17:00 G. Perčić - K. Makovec 4
30.6.2015. 17:00 Dalibor Turk 3
30.6.2015. 7:00 GOSTI 3
29.6.2015. 18:00 Dejan Sobočan - G. Perčić 7:5, 6:4 2
29.6.2015. 16:45 Kudec D.-Mekovec N. 3
29.6.2015. 16:45 Novosel T.-Golec T. 4
28.6.2015. 18:00 Dalibor T. - Dejan S., KP 3
28.6.2015. 8:30 Jakopić R. - Cofek J. 4
28.6.2015. 8:30 Sobočan D. - Makovec K. 3
27.6.2015. 17:00 Skvorc 4
27.6.2015. 14:30 Kudec D.-Mekovec N. 1
27.6.2015. 11:00 Dalibor Turk 4
27.6.2015. 8:00 GOST 3
26.6.2015. 19:00 Makovec K. Sobocan D. 4
26.6.2015. 17:00 Šardi - Makovec G. 3
25.6.2015. 19:30 Perčić - Makovec 3
25.6.2015. 17:30 dalibor turk 4
25.6.2015. 15:00 Dvanajščak D.- Sobocan D. 2
24.6.2015. 13:45 stojko 3
22.6.2015. 18:30 Jakopić R.- Jakopić N. 4
22.6.2015. 15:00 Skvorc 4
20.6.2015. 18:00 Jakopić R.- Jakopić N. 4
19.6.2015. 10:00 Turk D. 4
18.6.2015. 19:00 Makovec K. : Sobočan Danijel 4
15.6.2015. 19:30 Perčić - Makovec 3
14.6.2015. 9:00 Turk - Škvorc 4
13.6.2015. 19:30 Jakopić - Makovec 3
12.6.2015. 19:00 Rezervacija 1
12.6.2015. 8:30 Dino Novak - Cofek J. 6:2 6:3 4
11.6.2015. 18:30 Sobočan N. - Makovec K. 3
10.6.2015. 19:30 Goran Perčić - Marko Sobočan 3
10.6.2015. 19:00 Sobočan Da. - Cofek J. MK 6:3 6:4 4
10.6.2015. 18:15 gost 2
8.6.2015. 18:00 Sobocan - Turk 1
7.6.2015. 17:30 Skvorc 4
5.6.2015. 18:00 Percic-Skvorc 1
5.6.2015. 16:30 Skvorc 4
4.6.2015. 17:30 Horvat P. - Dvanajscak D. 4
3.6.2015. 18:30 Trkulja S. - Cofek J. 2:6 6:7 3
31.5.2015. 8:00 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
29.5.2015. 15:00 gost 1
28.5.2015. 19:00 Perčić - Branilović 2
25.5.2015. 15:00 Murski kup 4
20.5.2015. 17:45 Marđetko-Makovec 2
19.5.2015. 18:15 MK Marđetko - Makovec 4
19.5.2015. 17:00 ivan Sobocan 1
17.5.2015. 17:00 Sobocan D. - Branilovic A. 1
17.5.2015. 15:00 Sobocan 4
13.5.2015. 15:00 marđetko - balaž 3
10.5.2015. 11:00 Zamuda 3
10.5.2015. 9:00 D. Turk- dr. 2
10.5.2015. 9:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
8.5.2015. 17:00 Lebar Patrik - Sobočan Danijel 1
8.5.2015. 17:00 Lebar Patrik - Sobočan Danijel 1
8.5.2015. 17:00 Dvanajščak D. - Cofek J. MK 7:5 0:6 3:10 3
8.5.2015. 9:00 Članovi TK-parovi 3
8.5.2015. 9:00 Članovi TK-parovi 3
7.5.2015. 18:00 R.Jakopic-D. Sobocan,MK 3
7.5.2015. 17:00 Dvanajščak Dalibor - Sobocan Danijel 2
5.5.2015. 17:30 Sobocan N. - Stojko A. 4
5.5.2015. 17:00 Sardi R.-Sobocan D, MK 3
4.5.2015. 18:00 Rezervacija terena, 3 osobe, B4 apartman 1
4.5.2015. 17:15 Sobočan M. - Stojko A. 3
4.5.2015. 8:00 gosti iz apartmana 1
3.5.2015. 9:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
3.5.2015. 8:00 Trkulja Saša - Sobočan Danijel 3
1.5.2015. 11:00 rezervacija ten. terena za goste M1 apartman 2
30.4.2015. 17:30 M.Sobočan - I.Škvorc 3
30.4.2015. 17:00 G. Makovec - D. Sobocan 3
30.4.2015. 15:30 K.Korbelj 4
29.4.2015. 17:30 Makovec G. - Sobocan D. MK 3
26.4.2015. 9:00 Šardi R : boter 3
25.4.2015. 13:00 Skvorc 4
25.4.2015. 13:00 Žganec 3
23.4.2015. 18:30 Skvorc 4
23.4.2015. 15:45 Sobočan De. - Stojko A. 3
22.4.2015. 17:30 Sobočan N. - Cofek J. 4:6 3
20.4.2015. 18:00 Makovec K. : Sobočan Dan. 4
19.4.2015. 14:45 Škvorc 1
19.4.2015. 14:45 Žganec 2
16.4.2015. 17:00 Perčić G. - Sobočan Danijel 6:1 3:6 6:6 1
14.4.2015. 17:30 Sobočan N. - Cofek J. 8:11 14:12 9:11 3
13.4.2015. 12:00 novak-makovec 1
12.4.2015. 15:30 Škvorc 1
12.4.2015. 10:00 Jakopić - Makovec 2
12.4.2015. 10:00 Lebar P. : Sobočan Dan. 1
9.4.2015. 16:45 Sobočan Da. - Cofek J. 1:6 0:6 0:6 0:3 4
3.4.2015. 17:15 Perčić G. - Cofek J. 3:6 2:6 3
29.3.2015. 14:00 Perčić G. - Šardi R. 6:3 6:1 2
16.3.2015. 17:45 Kutnjak-Makovec 1
21.10.2014. 14:00 branilović-sobočan 1
20.10.2014. 16:00 turk d. 2
19.10.2014. 15:30 Novak- Branilovic 1
17.10.2014. 15:30 Novak - Stojko 1
14.10.2014. 17:15 Goričanec- Kutnjak 2
14.10.2014. 16:15 Sobocan N. - Stojko 1
13.10.2014. 16:45 Sobočan De. - Cofek J. 1:6 3:6 0:3 2
13.10.2014. 16:15 2 sata 1
10.10.2014. 16:00 finale(klupsko) branilovic- ne vidi se nazalost :) 1
10.10.2014. 16:00 Stojko 2
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 1
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 1
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 2
7.10.2014. 16:30 Šajnović J. - Cofek J. 6:4 4:2 1
6.10.2014. 16:45 Branilović A. - Cofek J. 0:6 2:6 2
6.10.2014. 16:00 Stojko 1
4.10.2014. 14:00 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 1:6 2:6 1
3.10.2014. 16:00 šajnović - stojko 2
3.10.2014. 16:00 Goričanec- Kutnjak 1
2.10.2014. 16:45 Makovec K. - Cofek J. 0:6 0:6 3:6 1
2.10.2014. 16:00 Stojko 2
1.10.2014. 16:30 Sobocan D. 2
1.10.2014. 16:00 Sobocan Danijel 1
30.9.2014. 17:00 Sobočan N. - Cofek J. 0:6 0:6 1
26.9.2014. 16:15 Sobočan De. - Stojko A. 2
25.9.2014. 17:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 5:7 2
25.9.2014. 17:00 Sobočan D. - Sobočan D. 1
23.9.2014. 16:00 Branilović - Stojko 2
21.9.2014. 15:00 Branilović 2
20.9.2014. 9:00 Dvanajščak D. - Cofek J. 6:4 0:6 3:6 2
18.9.2014. 17:00 Novak - Sobočan klupsko 1
18.9.2014. 17:00 Cofek - Stojko 6:7(4) 6:2 2
18.9.2014. 15:00 D. Sobočan - Dvanajscak 2
14.9.2014. 9:00 Parovi - članovi kluba 2
14.9.2014. 9:00 Parovi - članovi kluba 1
13.9.2014. 14:45 Sobocan De. - Stojko 2
9.9.2014. 17:30 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 1:6 0:6 2
9.9.2014. 17:30 Branilović-Sobočan 1
9.9.2014. 10:30 Novak - Dvanajscak 2
9.9.2014. 10:00 Zadravec 1
8.9.2014. 17:45 Sobocan 2
8.9.2014. 17:00 Marko Sobočan - Alen Stojko 1
7.9.2014. 9:00 Cofek 2
6.9.2014. 9:00 Cofek 2
6.9.2014. 9:00 Branilović 1
5.9.2014. 15:45 Sobocan D. 2
3.9.2014. 16:45 Lebar P. - Cofek J. 2
3.9.2014. 16:45 Branilovic- Novak 1
1.9.2014. 16:30 branilović-sobočan Dan. 2
31.8.2014. 8:00 Parovi-članovi kluba 1
31.8.2014. 8:00 Parovi-članovi kluba 2
30.8.2014. 12:30 sobočan 2
29.8.2014. 17:00 Cajek - Kruno 2
28.8.2014. 18:00 Tenis škola 2
28.8.2014. 16:45 Lebar P. - Cofek J. 5:7 2:6 1
28.8.2014. 15:15 Lisjak 2
27.8.2014. 17:00 Dujac - Kruno 2
27.8.2014. 15:00 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
26.8.2014. 18:00 Turk D. 1
26.8.2014. 17:00 Sobočan D. - Cofek J. 7:6 2:6 0:3 2
24.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
24.8.2014. 16:00 parovi 2
23.8.2014. 8:00 Parovi članovi kluba dva terena 1
22.8.2014. 17:00 Lebar P. - Cofek J. 6:7 6:1 5:7 2
21.8.2014. 18:00 tenis skola 2
21.8.2014. 17:00 Perčić - Makovec 1
19.8.2014. 18:00 tenis skola 2
19.8.2014. 17:00 KP, Branilović - Makovec 1/2 finale 1
19.8.2014. 16:00 Sobocan D. - Stojko A. 2
18.8.2014. 17:30 Hranilović-Zamuda 1
18.8.2014. 17:00 Branilovic 2
17.8.2014. 17:00 KP Branilovic A. - Sobocan D. 1
17.8.2014. 8:30 PAROVI - članovi TK Sv. Martin 1
16.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
15.8.2014. 16:30 Horvat - Dvanajscak 2
15.8.2014. 14:30 Sobocan D 1
15.8.2014. 9:00 Lebar P. - Cofek J. 3:6 6:2 3:6 1
15.8.2014. 9:00 Rihtarec D. : Sobočan Danijel 2
14.8.2014. 18:00 Tenis škola-Otkazana radi ozljede trenera 2
14.8.2014. 17:30 Perčić G. - Novak K. četvrtfinale klupskog prvenst 2
14.8.2014. 17:00 Sobocan - stojko 1
13.8.2014. 17:00 MURSKI KUP: Finale Šajnović - Novak 1
13.8.2014. 13:30 turk d. 2
12.8.2014. 18:30 Sobočan Dejan:Sobočan Danijel 2
12.8.2014. 18:15 Sobočan N. - Makovec K. 1
12.8.2014. 18:00 Tenis škola-Otkazana radi ozljede trenera 2
12.8.2014. 17:30 Cofek 2
12.8.2014. 17:30 Cofek 2
11.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
11.8.2014. 18:00 Sobocan D.-Percic G. 1
10.8.2014. 17:00 OTVORENO PRVENSTVO - FINALE! 1
10.8.2014. 11:00 OTVORENO PRVENSTVO-četvrtfinala-polufinala 1
10.8.2014. 11:00 OTVORENO PRVENSTVO-četvrtfinala-polufinala 2
10.8.2014. 9:30 Rihtarec D. - Sobocan Dan. 1
9.8.2014. 9:00 OTVORENO PRVENSTVO - CIJELI DAN! 1
9.8.2014. 9:00 OTVORENO PRVENSTVO - CIJELI DAN! 2
8.8.2014. 18:45 Sobocan D. 2
8.8.2014. 18:30 Makovec K. : Sobočan Dan. 1
8.8.2014. 10:00 Turk 1
8.8.2014. 10:00 Turk 1
7.8.2014. 18:00 Tenis škola 1
7.8.2014. 18:00 Tenis škola 2
7.8.2014. 15:00 Jakopić 1
6.8.2014. 18:00 m.k.Šajnović-Sobočan-nastavak 1
6.8.2014. 18:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 7:6 2
5.8.2014. 18:00 Tenis škola odgođena danas 2
5.8.2014. 9:30 1/4 KP: Makovec - Stojko 1
4.8.2014. 19:15 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 7:6(5) 1
3.8.2014. 18:00 novak 2
3.8.2014. 10:00 Makovec K. Sobocan Dan. 1
1.8.2014. 16:30 Sobocan D.- Stojko A. 1
31.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
31.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
30.7.2014. 18:00 Branilović-Sobočan 1
29.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
29.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
29.7.2014. 9:00 Makovec - Stojko 1
28.7.2014. 18:00 Varga 1
28.7.2014. 17:30 Stojko A. : Sobočan Dan. 2
28.7.2014. 9:15 Lisjak 1
28.7.2014. 9:15 Leo Lisjak 2
27.7.2014. 8:00 sobočan 1
26.7.2014. 14:00 Perčić - Makovec 1
24.7.2014. 18:15 Varga 2
24.7.2014. 18:00 m.k.Šajnović-Sobočan 1
24.7.2014. 17:00 tenis skola 2
22.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
22.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
21.7.2014. 9:15 Lisjak 1
20.7.2014. 8:00 Sobočan 2
20.7.2014. 7:00 Rajko Jakopić klupsko 1
19.7.2014. 18:00 Rajko Jakopić klupsko 1
19.7.2014. 17:00 Sobocan - Trkulja 2
18.7.2014. 18:00 Perčić G. - Trkulja S. 1
18.7.2014. 14:00 Lisjak 2
17.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
17.7.2014. 18:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 1:6 6:2 1
16.7.2014. 18:00 Novak K. - Cofek J. 6:1 7:6(4) 1
16.7.2014. 17:30 branilović-sobočan 2
15.7.2014. 18:15 m.k.Šajnović-Sobočan 1
15.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
14.7.2014. 18:00 Hranilović 1
14.7.2014. 17:30 Branilovic- Sobocan 2
13.7.2014. 14:00 Stojko 1
13.7.2014. 8:30 KP sasa:kontrec 1
11.7.2014. 18:15 Hranilovic 2
11.7.2014. 18:00 KP Sobocan D.-Stojko A. 1
11.7.2014. 15:15 Rihtarec-Goricanec 1
11.7.2014. 14:15 Rihtarec-Goricanec 1
10.7.2014. 18:00 klinci iz tenis škole 2
10.7.2014. 9:00 KP Karlo Novak - Marko Sobočan 1
8.7.2014. 18:00 ..... 2
8.7.2014. 17:15 Stojko A. - Cofek J. 1:6 0:6 4:6 1
7.7.2014. 18:00 Lisjak Leo 1
7.7.2014. 18:00 Zamuda 2
6.7.2014. 18:00 Sobočan D. - Cofek J. 3:6 0:6 2:6 1
6.7.2014. 9:00 trkulja-sobočan 1
4.7.2014. 17:30 Varga-Zamuda 2
4.7.2014. 16:00 KP: Jakopić N. - Stojko A. 1
3.7.2014. 18:00 KP: Jakopić N. - Cofek J. 0:6 4:6 1
3.7.2014. 18:00 Šardi - Makovec 2
3.7.2014. 16:30 Danijel Sobočan - Alen Stojko 1
3.7.2014. 11:00 Lisjak Isabela 1
3.7.2014. 9:00 KP, Branilović - Makovec 2
2.7.2014. 18:00 KP: Turk D. - Cofek J. 2:6 0:6 1
2.7.2014. 18:00 KP:Branilović - Jakopić.R 2
1.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
1.7.2014. 17:30 KP: Sobočan D. - Cofek J. 1:6 4:6 1
1.7.2014. 16:00 KP: Jakopić N. - Stojko A. 1
30.6.2014. 16:30 Rihtarec-Goricanec 1
29.6.2014. 10:30 Novak 1
29.6.2014. 10:00 Branilovic 2
29.6.2014. 9:00 MK Makovec- Novak 1
27.6.2014. 18:00 MK Sobočan D. - Cofek J. 1:6 4:6 1
27.6.2014. 18:00 Makovec G. - Sobočan Dan. 2
26.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
26.6.2014. 17:30 KP: Sobocan M. - Stojko A. 1
25.6.2014. 9:00 KP Turk D. - Cofek J. 2
24.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
24.6.2014. 18:00 Stojko 1
23.6.2014. 18:00 MK Branilović A. - Cofek J. 6:3 6:4 2
23.6.2014. 18:00 KP Stojko-Novak 1
22.6.2014. 17:00 Rihtarec D.- Sobocan D. 1
22.6.2014. 10:00 MK M.Sobočan - Novak 2
22.6.2014. 9:30 Stojko A. - Cofek J. 7:5 6:2 1
22.6.2014. 8:30 Trkulja - Makovec 1
21.6.2014. 16:00 N. Sobočan - D. Dvanajscak 1
21.6.2014. 15:00 Percic G - Branilovic A 2
21.6.2014. 15:00 novak 1
20.6.2014. 18:00 Dvanajscak D. - Branilovic A 1
20.6.2014. 18:00 Zadravec-Zamuda 2
19.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
19.6.2014. 16:00 Rihtarec D.- Sobocan D. 2
19.6.2014. 14:00 Stojko 1
17.6.2014. 18:15 MK: Sobočan Nikola - Stojko Alen 1
17.6.2014. 18:00 KP, Sobocan D. - Makovec G. 2
17.6.2014. 9:00 KP M.Sobocan - D.Turk 1
16.6.2014. 18:00 Škola tenisa 1
15.6.2014. 18:00 KP, Sobočan D - Jakopic N. 1
15.6.2014. 17:00 MK Perčić G. - Makovec K. 2
15.6.2014. 16:00 Rihtarec D. - Sobocan Dan. 1
14.6.2014. 18:00 Sobočan-Nedeljko m.k. 1
14.6.2014. 10:00 MK: Trkulja - Stojko 1
13.6.2014. 18:30 Rihtarec D. : Sobočan D. 1
13.6.2014. 16:30 Stojko 1
12.6.2014. 18:00 Perčić G. - Jakopić R. 2
12.6.2014. 16:00 Perčić G.- Jakopić R. 1
11.6.2014. 18:00 Šardi - Makovec 1
11.6.2014. 18:00 Jakopić N. : Sobočan Danijel 2
11.6.2014. 16:00 KP: Dalibor Turk - Alen Stojko 1
10.6.2014. 18:00 KP Novak- Sobočan De. 1
10.6.2014. 16:00 Sobočan-Sušec 1
9.6.2014. 18:30 Branilović A. - Sobočan N. 1
9.6.2014. 18:00 Turk D. - Sobocan D. 2
9.6.2014. 17:00 Turk D. - Sobocan D. 2
8.6.2014. 17:30 Sobočan Danijel 1
8.6.2014. 10:15 MK, Sobočan D. - Turk D. 1
8.6.2014. 8:00 Jakopić - Kontrec 1
7.6.2014. 18:00 Makovec K. - Jakopić R. 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 2
6.6.2014. 17:00 Novak-Branilovic 1
5.6.2014. 18:30 Stojko Alen - Sobocan Nikola 1
5.6.2014. 17:00 Branilović A.- Jakopić N. 2
5.6.2014. 16:30 Sobočan Danijel 1
4.6.2014. 18:30 Sobočan D. : Rihtarec D. 2
4.6.2014. 18:00 KP Perčić G. - Makovec K. 1
3.6.2014. 16:30 Dalibor Turk - Alen Stojko 2
3.6.2014. 16:00 Novak-Branilovic 1
2.6.2014. 18:30 Perčić G. - Sobočan N. 1
2.6.2014. 17:00 Sobočan D.-Turk D. 2
2.6.2014. 16:00 Stojko 1
2.6.2014. 15:00 Novak Karlo: Sobočan Danijel. 2
1.6.2014. 14:00 Perčić - Kontrec 1
1.6.2014. 8:30 Branilović-Trkulja 1
31.5.2014. 18:30 Trkulja-Sobočan 1
31.5.2014. 16:00 Branilović A.- Perčić G. 1
29.5.2014. 17:30 KP Perčić - Šardi 1
29.5.2014. 17:00 Sobocan D. : Sobocan D. 2
28.5.2014. 18:30 Branilović A.- Kontrec K. 1
28.5.2014. 17:00 Stojko A. : Sobočan D. 2
27.5.2014. 18:15 Sobočan - Makovec 2
27.5.2014. 18:00 KP: Goran Makovec - Alen Stojko 1
27.5.2014. 16:15 KP: Sobočan D. - Cofek J. 4:6 6:4 1:0, nastavit će se 2
26.5.2014. 18:00 Šardi - Makovec 1
26.5.2014. 18:00 Dalibor Turk - Alen Stojko 2
24.5.2014. 15:00 Prvenstvo veterani 1
24.5.2014. 15:00 Prvenstvo veterani 2
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
22.5.2014. 18:15 Rihtarec D.- Sobocan D. 1
22.5.2014. 17:00 Branilović A.- Perčić G. 2
22.5.2014. 16:00 Danijel Sobočan - Alen Stojko 1
21.5.2014. 17:15 Novak K. - Dvanajscak D. 1
20.5.2014. 18:00 Makovec-Turk 1
20.5.2014. 17:00 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
20.5.2014. 16:00 Marko Sobočan - Alen Stojko 1
18.5.2014. 13:00 Stojko A. : Sobočan D. 2
12.5.2014. 16:00 Marko Sobocan - Alen Stojko 1
9.5.2014. 17:00 Goran Perčić - Alen Stojko 1
7.5.2014. 17:00 Sobočan D. - Cofek J. 1
5.5.2014. 15:30 Novak 1
2.5.2014. 17:15 Šardi-Jakopić 1
1.5.2014. 10:00 Obadić - Makovec 1
1.5.2014. 8:30 Premuš-Sobočan 2
29.4.2014. 15:30 Novak 1
28.4.2014. 17:00 Branilović A.-Sobočan D. 1
27.4.2014. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 1
27.4.2014. 13:30 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
24.4.2014. 17:30 Perčić G. - Dvanajščak D. 1
24.4.2014. 17:00 Sobočan 2
18.4.2014. 14:30 Perčić - Makovec 1
13.4.2014. 13:30 Sobočan D. - Cofek. J. 3:6 6:7 1
12.4.2014. 15:30 Novak-branilovic 1
11.4.2014. 17:15 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
10.4.2014. 16:00 Stojko - Sobocan M. 1
8.4.2014. 17:30 M.Sobocan - R.Curin 6:2,6:4 1
8.4.2014. 16:00 Novak 2
7.4.2014. 18:00 Sobocan D. - Dvanajscak 2
7.4.2014. 16:30 stojko 1
6.4.2014. 15:00 premuš-sobočan 1
6.4.2014. 15:00 Branilović 2
3.4.2014. 17:15 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
3.4.2014. 16:45 Stojko - Cofek 6:4 6:7 9:11 1
2.4.2014. 12:15 Dvanajscak 1
31.3.2014. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 6:2 3:6 1
29.3.2014. 14:45 Branilovic parovi 1
27.3.2014. 16:30 Stojko - Sardi 1
25.3.2014. 16:30 ..stojko.. Nekoga bum nasel.. 1
24.3.2014. 14:15 Branilović 1
23.3.2014. 9:30 Dvanajscak 1
17.3.2014. 16:00 .... s kim god samo da se igra.. :D 1
15.1.2014. 20:00 Makovec K. - Jakopić R. - Branilović A. - Perčić G 1
18.12.2013. 18:00 Cofek J. - Šafarić M. - Perčić G. - Mlinarić M. 1
10.12.2013. 20:00 Stojko A. - Sobočan N. - Sobočan M. - Hranilović P 1
4.12.2013. 20:00 Makovec G. - Makovec K. - Perčić G. - Stojko A. 1
4.12.2013. 20:00 Makovec G. - Makovec K. - Perčić G. - Stojko A. 1
20.11.2013. 20:00 Cofek - Jakopić - Perčić - ? 1
13.11.2013. 20:00 Perčić-Stojko-Makovec-Branilović 1
30.10.2013. 13:15 Novak - Dvanajščak 2
28.10.2013. 15:30 stojko 2
27.10.2013. 5:00 nist ne rezerviram.. sobočan N. odija meč! 1
25.10.2013. 16:30 Robert Š. - Saša T. 1
24.10.2013. 16:15 Perčić G. - Saša Trkulja 2
20.10.2013. 15:00 Sobočan 2
19.10.2013. 14:00 Dvanajscak 2
18.10.2013. 16:00 Stojko - Makovec 1
18.10.2013. 15:00 SOBOČAN 2
18.10.2013. 13:45 Dvanajščak 1
17.10.2013. 16:00 Stojko - Makovec lista izazivanja :) 2
17.10.2013. 16:00 Sobočan 1
17.10.2013. 15:00 Premuš 1
12.10.2013. 14:00 Sobocan 2
12.10.2013. 13:00 Makovec K. Sobocan D. 1
9.10.2013. 16:00 Perčić G. - Sobocan D. 1
7.10.2013. 15:00 Branilović-Novak 2
7.10.2013. 11:45 seoski 1
7.10.2013. 11:45 seoski 1
4.10.2013. 16:00 Trkulja S.- Sobocan D. 1
3.10.2013. 16:30 Stojko - Makovec 2
2.10.2013. 15:30 Perčić G., Stojko - Novak, Sobocan D. 2
25.9.2013. 17:00 Stojko - Makovec G. 2
24.9.2013. 17:00 Stojko - Makovec lista izazivanja 2
22.9.2013. 14:00 Branilović-Novak 2
21.9.2013. 15:45 Trkulja S.- Sobocan D. 2
21.9.2013. 15:45 Branilović-Novak 1
21.9.2013. 9:00 Sobočan-Premuš 2
20.9.2013. 16:30 Sobočan N. - Makovec K. 1
19.9.2013. 15:00 Sobocan M. - Stojko 2
18.9.2013. 17:00 Sobočan 1
18.9.2013. 16:30 Stojko - Makovec lista izazivanja :) 2
16.9.2013. 16:15 Sobočan M. - Stojko A. 2
15.9.2013. 9:00 I. Sobočan 1
14.9.2013. 14:00 Trkulja S. : Sobočan D. 1
13.9.2013. 16:30 Sobočan - Stojko 2
12.9.2013. 17:00 Nerer-sardi 2
10.9.2013. 17:00 Ivan Sobočan 1
5.9.2013. 17:00 Finale klupskog prvenstva Sobočan N. - Novak K. 3:6 7:5 6:1 1
4.9.2013. 17:00 Perčić G. - Sobocan D. 1
2.9.2013. 16:30 Trkulja S. - Sobočan D. 1
31.8.2013. 16:00 Premuš 1
31.8.2013. 15:00 I sobočan 1
30.8.2013. 17:30 Sobočan - Makovec klupsko 1
30.8.2013. 17:30 Perčić - Sobočan D. 2
29.8.2013. 17:30 Sašo - Sobocan D. 2
29.8.2013. 17:15 Novak- branilovic 1
29.8.2013. 15:30 Stojko A- Novak K. klupsko 2
28.8.2013. 17:30 Sobočan N. - Makovec K. klupsko 1
28.8.2013. 17:00 Stojko A- Novak K. klupsko 2
27.8.2013. 17:30 Horvat P. - Sobocan D. 2
27.8.2013. 17:30 Branilović-Novak 1
26.8.2013. 17:30 Saša - Cofek J. 1
26.8.2013. 17:15 Robert Š. - Sobocan D. 2
25.8.2013. 11:00 Robert Š. - Sobocan D. 1
25.8.2013. 9:00 Jakopić N.-Jakopić B. 2
25.8.2013. 9:00 Jakopić R. - Makovec K. 1
23.8.2013. 17:00 Stojko - Sobocan 2
23.8.2013. 16:30 perčić-novak 1
22.8.2013. 17:30 Sobočan I.-Sobočan N. 1
21.8.2013. 17:30 Perčić - Jakopić 1
21.8.2013. 17:30 Jakopić R- Stojko A 2
20.8.2013. 17:45 Sobočan 1
19.8.2013. 17:30 Stojko 2
19.8.2013. 17:30 Sobocan M. - Makovec K. 1
17.8.2013. 16:00 Jakopić R.:Jakopić N. 1
17.8.2013. 13:30 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
17.8.2013. 8:00 Premuš D. - Sobočan I. 1
16.8.2013. 17:00 Stojko A. :Sobočan D. 1
15.8.2013. 8:30 Sobočan M. - Stojko A. 1
15.8.2013. 8:30 Branilović - Makovec 5 - 7, 7 - 6, 2 - 6 2
14.8.2013. 18:00 Makovec-Branilović 1
13.8.2013. 18:00 Šardi R. : Sobočan D. 1
10.8.2013. 18:00 Murski kup - FINALE. Šajnovic Josip - Novak Karlo 1
9.8.2013. 19:00 Škola tenisa 1
9.8.2013. 8:30 Hujić - Kraljić 1
8.8.2013. 18:00 Stojko A. - Cofek J. 6:3 6:7 7:10 1
6.8.2013. 18:00 Šajnović J. - Cofek J., polufinale M.K. 6:1 7:5 1
5.8.2013. 19:00 Škola tenisa 2
5.8.2013. 18:30 Sobočan N. - Novak polufinale 2:5 predaja N. Sobočan 1
5.8.2013. 17:00 Sobočan Ivan-ob. 2 sata 1
5.8.2013. 9:00 Stojko - Makovec 6:0 3:6 6:0 1
3.8.2013. 9:00 Sobočan N. - Stojko A. 1
2.8.2013. 19:00 Škola tenisa 1
2.8.2013. 18:30 Novak K. - Cofek J. 4:6 7:6 10:3 2
1.8.2013. 17:30 Stojko - Makovec 1
31.7.2013. 18:30 Makovec K. - Cofek J. četvrfinale M.K. 4:6 5:7 1
31.7.2013. 18:30 Rihtarec D. - Sobocan D. 2
30.7.2013. 17:30 Novak-Sobočan 1
30.7.2013. 10:00 seoski turizam Goričanec 1
29.7.2013. 19:00 Škola tenisa 2
29.7.2013. 18:30 Jakopić-Sobočan-četvrtfinale 1
28.7.2013. 8:00 Sobočan 1
26.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
26.7.2013. 18:00 Sobočan 2
26.7.2013. 16:45 Stojko - Novak (murski kup - četvrtfinale) 1
25.7.2013. 7:00 Dvanajščak 1
24.7.2013. 18:00 Sobočan 1
23.7.2013. 19:00 Šajnović - Sobočan - četvrtfinale u M. Središću 1
23.7.2013. 6:45 Goričanec 1
22.7.2013. 18:00 Škola tenisa 1
22.7.2013. 17:00 Branilović 2
21.7.2013. 10:00 Melita Mesarić 1
20.7.2013. 19:00 Melita Mesarić 2
20.7.2013. 18:00 Jakopić 1
20.7.2013. 16:00 Premuš 1
20.7.2013. 15:30 Stojko - Sobočan 2
19.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
17.7.2013. 18:00 Premuš 1
17.7.2013. 18:00 Premuš 1
17.7.2013. 17:00 Novak 2
16.7.2013. 17:00 Stojko 1
15.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
15.7.2013. 18:00 Sobočan 2
14.7.2013. 18:00 Stojko - Sobočan M. Tanjuranje! 2
14.7.2013. 17:00 Branilović 1
14.7.2013. 16:00 soboccan 2
13.7.2013. 16:00 Sobocan 1
12.7.2013. 18:00 Stojko A. - Sobočan N. 2
12.7.2013. 18:00 Škola tenisa 1
12.7.2013. 16:00 Jakopić 1
11.7.2013. 18:00 Sobočan 1
10.7.2013. 18:00 Stojko 1
10.7.2013. 7:00 sobocan 1
9.7.2013. 19:30 Stojko A. - Cofek J. 3:6 0:6 2
9.7.2013. 18:30 Klobučarić M. - Cofek J. 1
9.7.2013. 18:00 Stojko A. - Novak K. 2:6 1:6 2
8.7.2013. 18:00 Hrženjak-Sobočan m.k. 2
8.7.2013. 16:00 Novak 1
7.7.2013. 18:30 Sobočan D. - Cofek J. 1:6 2:6 1
7.7.2013. 18:00 Jakopić R. - Sobočan A. 6:2 6:3 2
7.7.2013. 8:30 Premuš 2
6.7.2013. 17:00 Mesarić M. 2
22.6.2013. 18:30 Hranilović P. - Trstenjak M. (OP 2013) 6:3 6:4 1
22.6.2013. 18:30 Kljajić M. - Žinić P. (OP 2013) 6:4 6:2 2
22.6.2013. 17:00 Trstenjak M. - Šiprak M. (OP 2013) 5:7 6:1 10:5 1
22.6.2013. 17:00 Hranilović P. - Prprović M. (OP 2013) 6:3 7:6 2
22.6.2013. 15:30 Žinić P. - Varga A. (OP 2013) 6:1 6:1 2
22.6.2013. 15:30 Kljajić M. - Perčić G. (OP 2013) 6:1 6:1 1
22.6.2013. 14:00 Prprović M. - Sobočan D. (OP 2013) 9:4 2
22.6.2013. 14:00 Kljajić M. - Mlinarić M. (OP 2013) 9:1 1
22.6.2013. 12:30 Trstenjak M. - Novak D. (OP 2013) 9:0 1
22.6.2013. 12:30 Šiprak M. - Kolarić E. (OP 2013) 9:3 2
22.6.2013. 11:00 Varga A. - Cofek J. (OP 2013) 9:5 2
22.6.2013. 11:00 Žinić P. - Blagović K. (OP 2013) 9:6 1
22.6.2013. 9:00 Hranilović P. - Rakić G. (OP 2013) 9:6 1
22.6.2013. 9:00 Perčić G. - Kontrec K. (OP 2013) 9:6 2
1.1.1970. 17:30 2
1.1.1970. 0:00 elsa caldwell 0
1.1.1970. 0:00 NLFbrjMSixQ 0
1.1.1970. 0:00 nXWuSHqsQUhAy 0
1.1.1970. 0:00 kMigIFPAtlnhQTc 0
1.1.1970. 0:00 TZjfPQFNm 0
1.1.1970. 0:00 eTzSkOZF 0
1.1.1970. 0:00 eTunZdPpN 0
1.1.1970. 0:00 reuben cowan 0
1.1.1970. 0:00 kolten jordan 0
1.1.1970. 0:00 riya short 0
1.1.1970. 0:00 julianne jordan 0
1.1.1970. 0:00 qdZXJicWYzP 0
1.1.1970. 0:00 YSpqAWlQL 0
1.1.1970. 0:00 layla li 0
1.1.1970. 0:00 zRQfFgsx 0
1.1.1970. 0:00 VGymZLTphCf 0
1.1.1970. 0:00 jGhQxrmTgqiEMns 0
1.1.1970. 0:00 TvqHswECznZIkN 0
1.1.1970. 0:00 yCzvjqNAe 0
1.1.1970. 0:00 deangelo bruce 0
1.1.1970. 0:00 XmbxNLjJzOwItAKG 0
1.1.1970. 0:00 klNbfMdjFUtopu 0
1.1.1970. 0:00 MGXZnqBHmOj 0
1.1.1970. 0:00 TnHvihZczKXqUfLe 0
1.1.1970. 0:00 ckEudUZDiYmXWKQ 0
1.1.1970. 0:00 fkMClPeTFrjcSs 0
1.1.1970. 0:00 krystal riley 0
1.1.1970. 0:00 CnYtKQHw 0
1.1.1970. 0:00 GDTdkXPR 0
1.1.1970. 0:00 rWlgOFyRkqU 0
1.1.1970. 0:00 VrXfbkmNzjCdKhJ 0
1.1.1970. 0:00 EXUoksTvRlq 0
1.1.1970. 0:00 riya jennings 0
1.1.1970. 0:00 alicia lucero 0
1.1.1970. 0:00 alicia lucero 0
1.1.1970. 0:00 maritza michael 0
1.1.1970. 0:00 whLnNzPItBimTXV 0
1.1.1970. 0:00 jgVspIdvBLMtO 0
1.1.1970. 0:00 jtsGVAJNzdQxWwXy 0
1.1.1970. 0:00 SnitaIRFsAfgbwD 0
1.1.1970. 0:00 XGepbRVSf 0
1.1.1970. 0:00 TLyofYpKW 0
1.1.1970. 0:00 KBSQFwtk 0
1.1.1970. 0:00 hvcUZYqznp 0
1.1.1970. 0:00 roselyn humphrey 0
1.1.1970. 0:00 zackary shannon 0
1.1.1970. 0:00 finnegan short 0
1.1.1970. 0:00 UZDFmYaqBhxrz 0
1.1.1970. 0:00 JVzXwAaqkTrsH 0
1.1.1970. 0:00 RnUVprEYPikJsNH 0
1.1.1970. 0:00 uihHbmgny 0
1.1.1970. 0:00 AWDJcVXZC 0
1.1.1970. 0:00 lWEvhSexub 0
1.1.1970. 0:00 CjhSfIsTQAcmVdXZ 0
1.1.1970. 0:00 NKqVUXOiloGywEQe 0
1.1.1970. 0:00 layla douglas 0
1.1.1970. 0:00 karissa green 0
1.1.1970. 0:00 gloria mcdaniel 0
1.1.1970. 0:00 marie shannon 0
1.1.1970. 0:00 roselyn jordan 0
1.1.1970. 0:00 ally adkins 0
1.1.1970. 0:00 hudson jackson 0
1.1.1970. 0:00 uQWjrwPn 0
1.1.1970. 0:00 XFWHUxgJAN 0
1.1.1970. 0:00 cheyanne bush 0
1.1.1970. 0:00 zackary wagner 0
1.1.1970. 0:00 TAIcGahrpzZxD 0
1.1.1970. 0:00 nvkeScWwmqXsEf 0
1.1.1970. 0:00 reuben li 0
1.1.1970. 0:00 cheyanne lucero 0
1.1.1970. 0:00 gloria cowan 0
1.1.1970. 0:00 alicia key 0
1.1.1970. 0:00 averi mcpherson 0
1.1.1970. 0:00 maritza hale 0
1.1.1970. 0:00 WDkrmRuzjInvGBh 0
1.1.1970. 0:00 HVKQqovh 0
1.1.1970. 0:00 leila humphrey 0
1.1.1970. 0:00 erin elliott 0
1.1.1970. 0:00 jaylene cowan 0
1.1.1970. 0:00 mary douglas 0
1.1.1970. 0:00 roselyn navarro 0
1.1.1970. 0:00 madyson jordan 0
1.1.1970. 0:00 layla thomas 0
1.1.1970. 0:00 layla chambers 0
1.1.1970. 0:00 cheyanne jennings 0
1.1.1970. 0:00 hudson bruce 0
1.1.1970. 0:00 ally wu 0
1.1.1970. 0:00 reuben pennington 0
1.1.1970. 0:00 jerry page 0
1.1.1970. 0:00 mary cowan 0
1.1.1970. 0:00 finnegan snyder 0
1.1.1970. 0:00 esme savage 0
1.1.1970. 0:00 marie thomas 0
1.1.1970. 0:00 carley bruce 0
1.1.1970. 0:00 carley bruce 0
1.1.1970. 0:00 reuben snyder 0
1.1.1970. 0:00 roselyn thomas 0
1.1.1970. 0:00 averi chambers 0
1.1.1970. 0:00 roselyn adkins 0
1.1.1970. 0:00 maritza thomas 0
1.1.1970. 0:00 elsa mcdaniel 0